TSG Ukraine оптимізувала роботу відділу продажів з bpm'online sales

  1. Компанія TSG Ukraine, яка спеціалізується на продажах карт euroShell, впровадила рішення bpm'online для вдосконалення роботи менеджерів відділу продажів. Це дозволило компанії в два рази скоротити час на обробку замовлень, а також аналізувати динаміку продажів і швидко реагувати на поточну ситуацію.

    Передумовами впровадження bpm'online були кілька факторів. По-перше, обробка заявок від клієнтів, отриманих через сайт компанії, займала тривалий час; по-друге, інформація про історію взаємодії з клієнтами зберігалася в розрізненому вигляді, що ускладнювало комплексну аналітику. Основними завданнями впровадження bpm'online sales стали оптимізація роботи менеджерів відділу продажів для швидкої та якісної обробки запитів від клієнтів, а також акумуляція всієї доступної інформації в єдиній системі.

    Впровадження та запуск системи bpm'online компанія TSG Ukraine проводила самостійно, за допомогою відділу Customer Success Management (CSM) Terrasoft. Компанія адаптувала інтерфейс і бізнес-процеси, закладені в систему, що дозволило поліпшити якість роботи з клієнтами, допомогти менеджерам концентруватися безпосередньо на своїй роботі, збільшити швидкість обробки заявок і створювати різні звіти.

    Дізнайтеся більше про можливості платформи bpm'online >>

    Компанія TSG Ukraine — представництво світового бренду нафтогазової галузі. Компанія надає послуги міжнародним перевізникам з України: картки для оплати палива, дорожніх зборів, сервісів і автоматичне відшкодування ПДВ від закупівель на території Європи.