Академия Terrasoft: расписание тренингов по bpm’online на октябрь

 

Програма навчання  Академии Terrasoft в жовтні містить тренінги з розробки на платформі bpm'online для початківців та досвідчених користувачів, а також моделювання процесів у нотації BPMN та технологій Case Management.

8-10 жовтня. Основи розробки на платформі bpm'online

Курс для починаючих розробників на платформі bpm'online. Протягом трьох днів учасники курсу отримають базові знання з архітектури додатку, навички установки та адміністрування системи. В ході навчання буде розглянуто підготовку середовища розробки, настройка конфігурації, програмування серверної та клієнтської логіки, робота з бізнес-процесами.

11-12 жовтня. Моделювання процесів у нотації BPMN та гнучкі підходи Case Management

Навчання орієнтоване на фахівців із впровадження, аналітиків і всіх, хто хотів би вивчити світові стандарти та найкращі практики моделювання процесів і побудови кейсів. У програмі тренінгу — не лише теорія управління процесами, а й освоєння отриманих знань на практиці.

16-17 жовтня. Просунута розробка на платформі bpm'online

Дводенний курс для досвідчених розробників, присвячений розширеним конфігураційним можливостям bpm'online. Учасники тренінгу познайомляться з принципами розробки та виклику веб-сервісів, інтеграцією з Visual Studio, навчаться прийомам налагодження серверного коду. Крім того, тренінг містить питання інтеграції bpm'online з іншими системами за допомогою протоколу OData і веб-служби DataService, настройки друкованих форм у Word і звітів DevExpress, а також інтеграції зі сторонніми сайтами за допомогою iframe.

Детальна програма та реєстрація на тренінги — на сайті Академии Terrasoft.

Якщо курсу, який вас цікавить, немає у розкладі, надішліть запит — ми організуємо проведення потрібного тренінгу у зручний для вас час. Тренінги за запитом >>