Оновлення bpm’online: налаштування предиктивних моделей і автоматичний запуск кампаній за подією

18 вересня 2018 року вийшов новий пакет оновлень лінійки продуктів  bpm’online. У фокусі оновлення — ще більше інструментів для підвищення швидкості та результативності виконання процесів компанії.

Серед нових можливостей і поліпшень:

 • Моделі машинного навчання. В рамках розвитку інтелектуальних інструментів bpm’online реалізована можливість налаштовувати предиктивні моделі засобами для користувача. Тепер ви зможете:
  • вказати параметри моделі без необхідності вручну формувати скрипт вибірки даних;
  • вибрати колонку, в яку будуть зберігатися результати прогнозування;
  • включити запуск прогнозування по налаштованій моделі в сценарій виконання процесу.
 • Маркетингові кампанії. Новий елемент «Додати по тригеру» дозволяє автоматично запускати кампанію за заданою подією в системі. Наприклад, можна налаштувати моментальну відправку листа-підтвердження клієнту при реєстрації на захід або оформленні замовлення. Крім того, розширено можливості з налаштування максимально допустимої частоти розсилок, одержуваних клієнтами.
 • Обробка звернень. Для спрощення роботи користувачів значно поліпшено інтерфейс обробки звернень. Це дозволяє опрацьовувати в єдиному середовищі об'ємні email-повідомлення, в тому числі відповідати та пересилати листи, а також переглядати вкладені файли та коментарі до постів в стрічці.
 • Робота з даними. З'явився режим перегляду завантажених зображень при роботі з ними на деталі «Файли та посилання». Крім того, розширено можливості форматування тексту в примітках та email-повідомленнях. Наприклад, ви можете створювати таблиці, змінювати розмір доданих зображень, швидко додавати посилання в тексті та багато іншого.
 • Аналітика. Великий перелік аналітичних зрізів системи доповнений наскрізною воронкою, яку зручно використовувати для визначення проблемних місць на всіх етапах взаємодії з клієнтом — від кваліфікації ліда до успішного завершення продажу.
 • Інструменти кастомізації. При виклику веб-сервісів із бізнес-процесів реалізована підтримка аутентифікації за протоколу OAuth 2.0. А в майстрі розділів з'явилася можливість налаштовувати бізнес-правила та працювати з вихідним кодом міні-карток.

Дізнайтеся більше на сайті Академії Terrasoft >>

Щоб протестувати нові можливості bpm'online, використайте   безкоштовну 14-денну версію системи..