Terrasoft і SI BIS уклали партнерську угоду

Провідний системний інтегратор України SI BIS став партнером компанії Terrasoft. SI BIS буде реалізовувати проекти в області оптимізації бізнес-процесів, автоматизації продажів і маркетингу компаній-замовників на платформі bpm’online.

SI BIS — один з найбільших системних інтеграторів України. За 15 років роботи компанія стала експертом в комплексній реалізації проектів з побудови, управління, модернізації та супроводу IT-інфраструктури та реалізувала понад 400 великих проектів.

В рамках партнерства з Terrasoft системний інтегратор SI BIS буде реалізовувати для великих і середніх корпоративних клієнтів IT-проекти на основі платформи bpm’online.

З огляду на попит клієнтів, в пріоритеті BPM-проекти — оптимізація та автоматизація бізнес-процесів, яка дозволяє перейти від інструкцій до автоматичного виконання, контролю процесів та управління ефективністю діяльності компанії. А також інтегратор буде впроваджувати комплексні CRM-проекти в галузі продажів і маркетингу.

«Використовуючи платформу bpm'online в якості бізнес-додатка, ми допомагаємо нашим клієнтам усунути неефективні процеси в компанії та знизити загальну вартість і поточні витрати на інформаційну інфраструктуру», — зазначив Сергій Сохацький, керівник управління бізнес-рішень SI BIS.

«Ми раді старту співпраці з таким великим системним інтегратором України як SI BIS. Наше партнерство дозволить клієнтам скористатися високим рівнем експертизи SI BIS при реалізації комплексних BPM- та CRM-проектів будь-якої складності», — прокоментував Євген Горбачов, Customer Success Director компанії Terrasoft.

Дізнатися більше про можливості платформи bpm’online >>

 

Компанія SI BIS є провідним системним інтегратором в Україні. SI BIS надає своїм замовникам послуги системної інтеграції, поставки та впровадження комплексних рішень, бізнес-консалтингу з метою підвищення ефективності їх бізнесу. Компанія сертифікована за міжнародними стандартами «ISO 9001».