CRM-система bpm’online значно покращила свої позиції в рейтингу рішень для управління продажами — Магічному Квадранті Gartner

Провідне світове аналітичне агентство Gartner опублікувало новий рейтинг кращих CRM-рішень для управління продажами — Magic Quadrant for Sales Force Automation 2018. Продукт bpm’online компанії Terrasoft входить до Магічного Квадранта вже третій рік поспіль, демонструючи стрімке зростання.

Експерти Gartner щорічно досліджують тенденції ринку та оцінюють пропозиції ключових постачальників ІТ-рішень, щоб допомогти компаніям з вибором корпоративного ПО. На думку аналітиків Gartner, інвестиції компаній в системи для управління продажами (Sales Force Automation, SFA) продовжують зростати. У 2017 році ринок SFA-технологій зріс на 15,7%, з них 79% пропозицій склали SaaS-рішення. 70% компаній, опитаних в рамках дослідження, придбали SFA-рішення для підвищення операційної ефективності та 67% - для поліпшення результативності бізнес-процесів. При цьому невід'ємною частиною систем для управління продажами стають технології предиктивної аналітики, які дозволяють підвищити ефективність продажів та допомагають менеджерам закривати більше угод.

Із сотень різних рішень для управління продажами в Магічний Квадрант Gartner 2018 включено лише 15 систем. CRM-система bpm’online отримала високі оцінки експертів та клієнтів, завдяки чому значно посилила свої позиції в рейтингу. Аналітики Gartner оцінили наявність в bpm'online не тільки технологій для автоматизації продажів, але й розширених інструментів для управління бізнес-процесами, які дозволяють моделювати абсолютно різні процеси продажів та сценарії подорожі клієнта. Крім того, bpm'online отримала максимальну кількість балів серед усіх учасників огляду за рівень задоволеності клієнтів і отриманий клієнтський досвід.

«Це велика честь для нас - бути в числі ключових гравців світового CRM-ринку, — коментує Катерина Костерева, CEO Terrasoft. — Ми раді надавати нашим клієнтам і партнерам новітні технології, які не просто дозволяють компаніям автоматизувати продажі, маркетинг, сервіс та інші завдання бізнесу, а допомагають організаціям швидко трансформуватися і розвиватися».

Програмний продукт для автоматизації продажів bpm'online sales дає тисячам компаній різних галузей по всьому світу інструменти для прискорення повного циклу продажів — від ліда до повторних замовлень. В основі bpm'online лежить інтелектуальна low-code платформа, яка дозволяє користувачам без технічних навичок швидко створювати, автоматизувати та оптимізувати процеси продажів. А безліч готових інструментів — розширень, конекторів, шаблонів процесів, — які доступні на онлайн-майданчику Marketplace, допомагають організаціям швидше досягати бажаних результатів бізнесу.

Знайомтеся з безкоштовною 14-денною версією bpm'online sales.

 

Gartner — міжнародне аналітичне агентство, що спеціалізується в області аналізу інформаційних технологій та консалтингу. Компанія проводить дослідження, які допомагають приймати управлінські рішення IТ-директорам, інвесторам та керівникам більше 10 000 різних підприємств по всьому світу.

Disclaimer: Gartner не виражає підтримки ніяким постачальникам, продуктам або послугам, описаним в своїх дослідницьких публікаціях, і не радить користувачам вибирати постачальників з найвищими рейтингами або іншими особливостями. Публікації Gartner висловлюють думку дослідницької організації Gartner та не повинні тлумачитися як констатація факту. Gartner не дає ніяких гарантій, неявних або інших, щодо даного дослідження, в тому числі ніяких гарантій придатності для продажу або будь-яких інших цілей.