Магічний Квадрант Gartner: bpm’online — серед найкращих рішень для управління лідами

Провідне світове аналітичне агентство Gartner опублікувало новий рейтинг CRM-рішень для управління лідами — Gartner Magic Quadrant for CRM Lead Management, 2018. CRM-система bpm’online компанії Terrasoft входить у Магічний Квадрант вже втретє та щороку покращує свої позиції.

Аналітики високо оцінили функціональність bpm'online, зазначивши інструменти інтелектуального скорингу, мультиканальність та унікальну синергію технологій CRM і BPM.

Експерти Gartner щороку визначають поточну ситуацію на глобальному ІТ-ринку та напрями його розвитку, щоби допомогти компаніям з вибором корпоративного ПО.

За даними Magic Quadrant for CRM Lead Management, за 2017 рік світовий ринок CRM-рішень для управління лідами виріс на 14%. При цьому 77% компаній, опитаних у рамках дослідження, придбали такі продукти з метою поліпшення бізнес-результатів, 71% — аби збільшити прибуток.

Знакомьтесь із повною версією звіту Gartner Magic Quadrant for CRM Lead Management, 2018, а також безкоштовною 14-денною версією bpm'online.