Фінальний пакет оновлень bpm'online в рамках переходу на версію 7.13

2 листопада 2018 року випущено новий пакет оновлень лінійки продуктів bpm'online, який стане підсумковим в рамках переходу на версію 7.13.

У списку нових можливостей і поліпшень:

 • Моделі машинного навчання. Налаштування предиктивних моделей стало ще простішим і доступнішим для користувачів. Ви можете призначеними для користувача засобами додавати в навчальну вибірку колонки з пов'язаних об'єктів, включати автоматичне перенавчання моделі для підтримки її актуальності, а також відстежувати, на якій стадії навчання знаходиться обрана модель.
 • Email-розсилки. Працюючи в дизайнері контенту з шаблонами email-повідомлень, ви можете налаштовувати межі, колір фону та відступи по краях блоку контенту, а також відправляти тестові листи одному або декільком одержувачам для перевірки його зовнішнього вигляду. При цьому максимально допустимий розмір шаблону розсилки збільшено до 5 Mb.
 • Бізнес-процеси. В рамках удосконалення движка бізнес-процесів налаштовано логування стартового таймеру, проміжних сигналів та завершальної події, а також підвищено швидкість виконання циклічних процесів та елементів з великою кількістю параметрів.
 • Мобільний застосунок. Переглядаючи дашборди в мобільному додатку, ви можете розгорнути обрану діаграму на весь екран. При цьому під діаграмою відобразиться список вихідних даних із можливістю перейти до обраного запису зі списку. Крім того, завдяки кешуванню розділу «Активності» ви можете працювати з розкладом в мобільному застосунку навіть при відсутності інтернету.
 • Розгортання та інструменти розробки. Одразу кілька інновацій стосуються засобів розгортання програми та інструментів для розробників:
  • Для bpm'online studio реалізована підтримка СУБД PostgreSQL, яка є відкритою, підтримує роботу на вільних операційних системах (наприклад, Linux), відрізняється високою надійністю, продуктивністю та динамічно розвивається. Вже в наступних релізах ми забезпечимо підтримку цієї СУБД для всіх продуктів CRM-лінійки bpm’online.
  • Для сервера зберігання сесій Redis з'явилася можливість працювати в відмовостійкому режимі Redis Sentinel. Якщо основний сервер зберігання сесій вийде з ладу, то програма автоматично переключиться на резервний сервер та користувачі продовжать працювати в програмі.
  • Компіляція конфігураційної збірки (Assembly) тепер виконується в файлову систему, а не в базу даних. За рахунок цього прискорилися процеси компіляції та запуску додатка.
  • Додано можливість працювати з програмою в режимі відлагодження.

Знайомтеся з детальним оглядом оновлень — інформація доступна на сайті Академії Terrasoft.

Підключайтеся до онлайн-презентації релізу, щоб із перших рук дізнатися про інновації та поліпшення в нової версії bpm’online 7.13.

Щоб оцінити нові можливості bpm'online, спробуйте безкоштовну 14-денну версію системи.