Оновлення bpm’online: динамічні кейси на порталі та більш зручна робота з даними у розділах

13 березня 2019 року випущено новий пакет оновлень лінійки продуктів bpm’online. Ми продовжуємо фокусуватися на розвитку функціональності для користувачів та аналітиків, які дозволяють максимально спростити і прискорити роботу з системою, а також впроваджуємо кращі практики в процеси розробки на платформі bpm’online.

Сьогодні у списку нових можливостей і поліпшень:

 • Bpm’online portal. На порталі з’явилася можливість використовувати динамічні кейси, і це дозволить ще зручніше організувати спільну роботу зовнішніх і внутрішніх користувачів bpm’online. Якщо в розділі основного застосунку налаштований кейс, то він буде доступним і для користувачів порталу. Нагадаємо, що функціональність порталу доступна для всіх продуктів bpm’online — studio, marketing, sales і service.
 • Bpmonline marketing. Для користувачів, які працюють з розсилками, кампаніями і заходами, налаштовано повідомлення про залишок ліцензій на активні контакти. Крім того, для зручності роботи з розділом «Маркетингові плани» додано швидкий фільтр за роком.
 • Bpmonline sales. При підборі продукту в замовлення або рахунок використовується ціна продукту в тій валюті, в якій вона вказана в прайсі, без перерахунку в базову валюту. Наприклад, якщо базовою валютою системи є долар, ціна продукту в прайсі вказана в євро, а валютою замовлення є також євро, то при доданні продукту в замовлення буде вказана ціна в євро.
 • Робота з даними. Відразу кілька поліпшень допоможуть ще більше спростити роботу з даними:
  • Якщо при заповненні поля у списку можливих варіантів відобразиться тільки одне значення, то при натисканні клавіші «Enter» воно підставиться автоматично.
  • Додано можливість для різних користувачів створювати особисті теги з однаковою назвою.
  • Реалізовано індексацію даних для глобального пошуку за двома символами для засобів зв’язку і первинних колонок. Це дозволяє виконувати пошук більш точно, наприклад, якщо використовуються двозначні номери телефонів або назви контрагентів містять слова з двох букв.
 • Інструменти розробки. Розширено можливості утиліти командного рядка Bpmcli:
  • Команда «pull-pkg» дозволяє зберегти пакет з сайту в локальну файлову систему розробника. Це дає можливість завантажити зміни, що були виконані на сайті за допомогою візардів, у локальну файлову систему для подальшої модифікації та фіксації в системі контролю версій. Також ця команда дозволяє отримати архів пакетів для подальшого поширення або перенесення на інші сайти.
  • Команда «clear-redis-db» дозволяє очистити базу даних Redis сайту, що зберігає сесії користувачів та закешовані дані. Команду можна використовувати в сценаріях безперервного циклу розробки (Continuous Integration).
   Утиліта та приклади її використання доступні на github.

Дізнайтеся більше на сайті Академії Terrasoft і використовуйте максимум можливостей системи для вдосконалення процесів організації!

Щоб оцінити переваги bpm’online, використовуйте безкоштовну 14-денну версію системи.