Terrasoft запускає програму сертифікації застосунків Marketplace

Представляємо програму сертифікації, яка дозволить розробникам готових застосунків на Marketplace підтвердити якість своїх продуктів, а клієнтам — обирати перевірені рішення для свого бізнесу.

На онлайн-майданчику Marketplace зібрані сотні готових рішень, які розширюють функціональні можливості платформи bpm'online і покривають різні потреби компаній — від телефонії та документообігу до специфічних галузевих процесів. В рамках програми сертифікації Terrasoft як вендор bpm'online відзначає обрані рішення, які відповідають високим стандартам якості, отримують достатній рівень задоволеності користувачів і можуть бути рекомендовані всій спільноті.

Процедура сертифікації складається з декількох етапів, під час яких експерти Terrasoft глибоко перевіряють всі характеристики застосунку, зокрема, якість і безпеку коду, сумісність з базовими продуктами лінійки bpm'online, процес самостійного налаштування користувачем, підтримку з боку розробника і т.д.

Застосунки, які успішно проходять перевірку, відзначаються бейджем «Сертифіковано і рекомендовано Terrasoft». Таким чином всі користувачі Marketplace зможуть відразу відзначити для себе застосунки, якість яких офіційно підтверджена вендором, і враховувати це при виборі продуктів.

«Ми хотіли запустити інструмент, який був би корисний і користувачам і розробникам рішень — сертифікація покриває обидва цих запити. Завдяки цій процедурі ми як вендор можемо впевнитися, що застосунки Marketplace відповідають прийнятим стандартам якості базових продуктів bpm'online. Це дозволяє з упевненістю рекомендувати сертифіковані застосунки нашим клієнтам. В той же час для розробників це можливість не тільки підтвердити якість своїх продуктів, а й отримати рекомендації щодо їх вдосконалення», — коментує Олексій Орлов, директор департаменту Digital.

Дізнайтеся більше про можливості створювати власні рішення на платформі bpm'online, а також про деталі сертифікації.

Bpm'online Marketplace — це єдина екосистема готових застосунків, шаблонних процесів і послуг, яка наповнюється партнерами Terrasoft і користувачами продуктів bpm'online. Це онлайн-майданчик, де будь-який користувач може легко знайти і замовити готове рішення для свого бізнесу.