Оновлення bpm’online: нові елементи у дизайнері кампаній та розширені можливості адміністрування порталу

29 травня випущено новий пакет оновлень лінійки продуктів bpm’online, в якому зібрано цілий ряд змін для користувачів, що працюють з маркетинговими кампаніями, а також порталом bpm’online. У списку:

 • Керування кампаніями. До пакету оновлень включено відразу декілька поліпшень, які розширюють можливості автоматизації маркетингу:
  • Нові елементи в дизайнері кампаній дозволяють автоматично додавати або змінювати дані в ході виконання кампанії. Наприклад, можна створювати ліди, планувати задачі в розкладі, оновлювати інформацію в профілі контакту або вносити зміни в інші записи, пов’язані з учасниками кампанії.
  • Додаткові індикатори на сторінці кампанії дозволяють краще відстежувати хід виконання створеного сценарію в режимі реального часу. Зокрема, крім наявних індикаторів додано ще два: «Крок виконується» та «Виконано з помилкою».
  • При реєстрації учасників з лендінгу в аудиторію заходу тепер додаються лише унікальні контакти. Це дозволяє уникнути появи в системі зайвих даних у разі повторних реєстрацій на сайті.
 • Адміністрування порталу. У фокусі оновлення порталу bpm’online — розвиток простих і зручних інструментів для керування переліком користувачів та їх правами доступу на порталі:
  • У адміністратора порталу з’явилася можливість розподіляти права доступу користувачів порталу, вказуючи в профілі їх ролі. Список ролей, що доступні для налаштування на порталі, визначається адміністратором основної системи.
  • Можливість активувати і деактивувати користувачів порталу тепер доступна не тільки в основній системі, але й у профілі компанії на порталі.
  • Основні операції з користувачами порталу (створення організації, додавання і активація користувачів) можна виконувати на сторінці контрагента без необхідності переходити в дизайнер системи. Ці налаштування доступні адміністратору bpm’online та іншим користувачам основної системи, яким надано таке право.
 • Інструменти розробки. Оновлена утиліта командного рядка bpmcli підтримує роботу в операційних системах MacOS і Linux, дозволяє виконувати SQL-скрипти на сайті, може виводити журнал установки пакету в консоль і в файл, а також відстежує актуальність своєї версії.

Дізнайтеся більше на сайті Академії Terrasoft і використовуйте максимум можливостей системи для вдосконалення процесів організації!

Щоб оцінити переваги bpm’online, використовуйте безкоштовну 14-денну версію системи.