5000+ гостей, 50+ спікерів, 10 тематичних секцій — у Києві відбувся Форум бізнес- та IT-лідерів

14 червня у Палаці спорту відбувся Форум бізнес- та IT-лідерів — наймасштабніший відкритий захід для представників бізнесу й IT-спільноти, організований компанією Terrasoft. Лідери найбільших організацій України поділилися практичним досвідом, кейсами та історіями успіху у вирішенні найбільш актуального питання бізнес-середовища — «Як швидко трансформуватися в умовах надшвидкостей, подолати виклики ринку та прискорити розвиток бізнесу?».

Форум бізнес- та IT-лідерів проходить уже втретє і проводиться в рамках Глобального туру — серії безкоштовних заходів у всьому світі, метою яких є обмін досвідом і знаннями в різних питаннях управління бізнесом. З кожним роком захід залучає дедалі більшу кількість учасників завдяки досвіду та експертизі, якими на Форумі діляться професіонали з різних сфер. Так, у 2019 році спікерами стали більш як 50 бізнес-лідерів та IT-експертів, а аудиторія заходу становила 5000 гостей з різних куточків України та інших країн.

Ефектним стартом Форуму стала сесія #accelerate з участю визнаних бізнес-лідерів. Спікери розповіли про стратегії й підходи, які допомагають швидко розвивати бізнес з урахуванням змін зовнішнього середовища. На головній сцені виступили Василь Хмельницький (UFuture), Андрій Федорів (Fedoriv), Катерина Костерева (Terrasoft), В'ячеслав Клімов (Нова пошта), Костянтин Єфименко (Biopharma), Андрій Булах (Deloitte в Украине), Массімо Джеларті (Gelarty).

Після яскравого початку на гостей чекало не менш цікаве продовження в трьох паралельних потоках: BUSINESS, TECHNOLOGY, ACADEMY.

BUSINESS: спікери з секцій #thecustomer і #transformation ділилися практичним досвідом впровадження інновацій і способами швидкої трансформації в умовах надшвидкостей. На сцені — лідери «Датагруп», ПУМБ, kmbs, Intertop, Космо, Metinvest Digital, Multiplex, ДТЕК, Egritech, Київстар, CX Design, EVO.company, KredoBank, Advanter Group, TEDIS Ukraine, TSI, ISD Group.

TECHNOLOGY: в рамках секцій #everyone-a-developer, #process-excellence, #tech-point на гостей чекало глибоке занурення в цифрові технології і практику їхнього використання. Спікери з ДТЕК, МАУ, ПУМБ, Wargaming, Terrasoft, DX Agent, G.S. Lab, Beesender розповіли про переваги й нюанси автоматизації бізнес-процесів, побудову роботи ІТ-команди, використання low-code інструментів, чат-ботів, AI та інших рішень, які прискорюють розвиток бізнесу.

ACADEMY: спікери з секцій #how-to і #best-practice ділилися перевіреними на практиці рішеннями для підвищення ефективності роботи організації — від побудови процесів B2B-продажів і лідогенерації до управління проектами за Agile. В рамках секцій виступили лідери «Сушия», Autobooking, BKW Group, Samsung, OTP Bank, kmbs, «Савсервіс Столиця», Egritech, «Ваговимірювальні системи», Leader Way, Influ2, Бізнес-Конструктор, Sales’Up, GoldCoach.

Окрім насиченої програми, на учасників чекала масштабна експозона, на якій було представлено рішення для розвитку бізнесу. Гості Форуму могли не тільки ознайомитися з різними продуктами й послугами та протестувати їх, а й виграти цінні призи від партнерів заходу. У рамках Форуму також пройшов якісний нетворкінг, завдяки якому учасники розширили коло професійних контактів та отримали максимум користі від заходу.