Terrasoft пройшла повторну сертифікацію на відповідність стандарту ISO/IEC 27001 з інформаційної безпеки

Terrasoft пройшла ресертифікацію на відповідність міжнародному стандарту ISO/IEC 27001 з інформаційної безпеки, тож вчергове підтвердила високий рівень захисту даних від різних загроз, зокрема від несанкціонованого доступу. Аудит здійснив сертифікаційний орган Бюро Верітас — світовий лідер з надання послуг тестування, інспектування та сертифікації.

ISO/IEC 27001 — один із найбільш відомих і застосовуваних міжнародних стандартів, який висуває низку вимог до системи менеджменту інформаційної безпеки. Він ґрунтується на оцінюванні актуальних ризиків інформаційної безпеки компанії і спрямований на постійне підвищення ефективності заходів захисту інформації. Системи інформаційної безпеки, побудовані на базі цього стандарту, забезпечують збереження трьох головних властивостей інформації — конфіденційності, цілісності та доступності.

Термін дії сертифіката ISO/IEC 27001 — 3 роки, протягом якого компанія проходить щорічні наглядові аудити. Після закінчення терміну дії сертифіката компанія має пройти повторну повну сертифікацію.

«Тисячі компаній в усьому світі використовують продукти Terrasoft, зокрема для опрацювання даних, тому забезпечення інформаційної безпеки — один із головних аспектів нашої роботи. Ми вдячні Бюро Верітас за проведений аудит і раді, що змогли знову підтвердити надійність наших рішень», — коментує Євген Горбачов, Customer Success Director Terrasoft.

Дізнайтеся більше про CRM- і BPM-рішення від Terrasoft >>

Бюро Верітас — світовий лідер з надання послуг тестування, інспектування та сертифікації. Місія компанії полягає в сприянні компаніям у досягненні бажаних висот у питаннях якості, безпеки, охорони навколишнього середовища та соціальної відповідальності.