CEO Terrasoft Катерина Костерева увійшла в топ-50 лідерів SaaS-індустрії

Катерина Костерева, CEO Terrasoft, вдруге поспіль увійшла в топ-50 лідерів SaaS-індустрії за версією видання The Software Report. Рейтинг формується на підставі відгуків представників галузі з різних країн, а номінанти оцінюються за низкою критеріїв, серед яких — репутація, рівень кваліфікації, емоційний інтелект та управлінські навички.

Як ідеться в заяві The Software Report: «Деякі керівники мають надздібності в управлінні бізнесом — вони діляться баченням, що надихає, розробляють ефективні бізнес-стратегії і крок за кроком досягають визначених цілей. При цьому вони роблять усе, щоб кожен співробітник знав, що він справді важливий для компанії».

«Для мене велика честь уже вдруге потрапити в рейтинг від The Software Report, адже він ґрунтується на думках моїх колег із SaaS-індустрії, — коментує Катерина Костерева. — Вірю, що це визнання відображає роботу всієї нашої команди, яка невтомно працює над виконанням нашої місії — допомагати компаніям прискорюватися».

The Software Report — видання про індустрію програмного забезпечення, яке є джерелом галузевої інформації, зокрема досліджень ринку й аналітики, новин, інформації про інвестиційну та бізнес-діяльність гравців ринку. Команда видання складається з редакторів і журналістів, які спеціалізуються на індустрії ПЗ.

Читайте також:

  • Платформа bpm’online увійшла в рейтинг найкращих рішень для масштабної автоматизації процесів The Forrester Wave™: Digital Process Automation For Wide Deployments, Q1 2019
  • CRM-систему bpm’online названо лідером у рейтингу найкращих рішень для управління продажами — Магічному Квадранті Gartner 2019
  • Дізнайтеся більше про продукти bpm’online для управління бізнес-процесами й CRM