Платформа bpm’online — лідер рейтингу найкращих BPM-рішень G2 Grid, Summer 2019

BPM-платформу bpm’online визнано лідером у рейтингу найкращих рішень для управління бізнес-процесами G2 Grid, Summer 2019. Рейтинг складає G2 — всесвітньо відома онлайн-платформа, яка допомагає компаніям вибирати програмне забезпечення й сервіси для бізнесу.

Для оцінювання G2 використовує унікальний алгоритм, який на основі інформації з відкритих джерел і відгуків користувачів у режимі реального часу оцінює 2 головні показники: рівень задоволеності клієнтів тими чи іншими продуктами, а також частку ринку цих продуктів. У результаті учасники рейтингу діляться на 4 категорії: лідери ринку, провідні компанії, претенденти на лідерство й нішеві гравці. G2 Grid, Summer 2019 враховує відгуки, зібрані до 29 травня 2019 р.

Customer Success Director Terrasoft Євген Горбачов коментує: «Те, що bpm’online є в рейтингу, який ґрунтується на оцінюванні користувачів, — результат, яким ми дуже пишаємося, адже, працюючи над платформою, ми передусім орієнтуємося на потреби клієнтів. До того ж ми раді бути в G2 Grid як лідери, тому що це не тільки визнання якості bpm’online, а й стимул розвивати платформу ще активніше, щоб утримувати цей статус».

G2 — це онлайн-платформа, яка допомагає бізнесу ухвалювати рішення про купівлю програмного забезпечення й сервісів з урахуванням думки користувачів. G2 використовує більш як 800 тис. незалежних і автентифікованих відгуків, які щомісяця читають понад 3 млн покупців.

Читайте також:

  • Платформа bpm’online увійшла в рейтинг найкращих рішень для масштабної автоматизації процесів The Forrester Wave™: Digital Process Automation For Wide Deployments, Q1 2019
  • CRM-систему bpm’online названо лідером у рейтингу найкращих рішень для управління продажами — Магічному Квадранті Gartner 2019
  • Дізнайтеся більше про можливості BPM-платформи bpm’online