Оновлення Creatio: розвиток дизайнера процесів у Studio Free й готова функціональність партнерського порталу

11 листопада випущено новий пакет оновлень платформи і продуктів Creatio (раніше bpm’online). Це перше оновлення системи після її перейменування!

Ми продовжуємо активно розвивати можливості Studio Creatio Free і функціональність порталу, розширювати інструменти адміністрування системи й поліпшувати роботу з даними. У новому пакеті оновлень:

 • Дизайнер процесів. Одразу декілька нових можливостей з’явилося для користувачів, які працюють з діаграмами процесів у Studio Creatio Free:
  • Додано новий елемент — розгорнутий подієвий підпроцес із підтримкою основних правил нотації BPMN 2.0.
  • З’явилася можливість вставити новий елемент між наявними — достатньо розмістити його на стрілці потоку.
  • Реалізовано декілька обмежень під час додавання та зміни потоків, що дають можливість будувати діаграми у більш чіткій відповідності з правилами BPMN 2.0.

Детальніше про новинки в Creatio Studio Free, які з’явилися в жовтні, читайте на сайті Community.

 • Портал. Для користувачів партнерського порталу надано готовий набір інструментів для організації тісної взаємодії з партнерами. Є можливість створювати партнерські програми й відображати поточні показники, разом із партнерами опрацьовувати ліди й продажі, фіксувати проведення навчальних заходів та здійснювати облік сертифікованих фахівців партнера.

Нагадаємо, функціональність порталу Creatio доступна в трьох конфігураціях: як портал самообслуговування, клієнтський портал і партнерський портал. Кожна конфігурація порталу містить свій набір функціональності, даючи можливість автоматизувати різні процеси взаємодії внутрішніх і зовнішніх користувачів системи.

 • Робота с даними. Завдяки оновленню сервісів глобального пошуку в продуктах Creatio підтримується робота з різними шаблонами індексів — це дає можливість гнучко налаштовувати пошук та підвищити його швидкість. Наприклад, можна налаштувати пошук за точним збігом, з урахуванням помилок, за частинами слів тощо.
 • Мобільний застосунок. Значно — більш як у чотири рази — прискорено первинну синхронізацію мобільного застосунку із сервером Creatio.
 • Дизайнер системи. Під час налаштування корпоративної символіки з’явилася можливість завантажувати логотип компанії в форматі *svg.
 • Адміністрування. В оновленому журналі змін з’явилася фільтрація записів журналу за періодом, а також додано можливість очищувати журнал як для окремого об’єкта, так і для всіх об’єктів системи. Крім того, в режимі безпечного підключення служби підтримки до програми, розгорнутій у хмарі, можна ізолювати дані й обмежити доступ на конфігурування системи. Це дає можливість без ризику надавати службі підтримки доступ до Creatio для виконання технічних робіт або прискорення вирішення звернень.

Знайомтеся з детальним описом всіх змін та поліпшень, які увійшли до нового пакета оновлень системи. А щоб оцінити переваги Creatio, використовуйте безкоштовну 14-денну версію системи.

Читайте також:

 • Terrasoft змінив назву платформи і продуктів на Creatio
 • Дивіться видеозапис презентації Creatio Studio Free — безкоштовного продукту для побудови й опису бізнес-процесів
 • Дізнайтеся більше про функціональність Creatio для управління бізнес-процесами та CRM