Компанії INTERTOP Ukraine, Protoria й Amadeo за підтримки Terrasoft провели навчання з моделювання бізнес-процесів для своїх співробітників

Компанії INTERTOP Ukraine, Protoria й Amadeo запускають процесний підхід до управління бізнесом, і в рамках цього стратегічного проекту спільно з Terrasoft провели навчання з моделювання процесів для своїх співробітників. 15 листопада в кінотеатрі «Київська Русь» зібралися понад 70 слухачів. Особливістю навчання стало те, що воно було адаптовано для представників різних департаментів і не потребувало вузькоспеціалізованих знань у сфері BPM та BPMN.

Основне завдання тренінгу — ознайомити слухачів із бізнес-процесами й пояснити їхню цінність як для компанії, так і для співробітників, а також показати доступні кожному інструменти, що дають можливість створювати й описувати процеси навіть без навичок програмування.

Олексій Сапунков, директор з інформаційних технологій INTERTOP Ukraine, розповідає: «У пошуку найкращих рішень для нашого бізнесу ми вирішили використовувати BPM-технології. Хочемо, щоб вони дали нам можливість не тільки запустити процесний підхід до управління компанією, а й дали змогу кожному співробітнику вдосконалювати бізнес-процеси. Тому ми й попросили компанію Terrasoft провести тренінг, орієнтований на широке коло учасників»

Тренінг складався з трьох тематичних блоків:

  1. Ознайомлення з бізнес-процесами та їхнім значенням для підприємств. Слухачі дізналися, як за допомогою бізнес-процесів структурувати свою роботу, поліпшити взаємодію з іншими членами команди, а в підсумку — отримувати найкращі результати.
  2. Занурення в основи побудови бізнес-процесів. Сертифікований тренер Terrasoft розповів про різноманітні методи й підходи у проектуванні процесів.
  3. Live Demo. На прикладі реального кейса учасники побачили, як можна самостійно, без залучення розробників моделювати бізнес-процеси в системі Studio Creatio Free.

Євгеній Горбачов, Customer Success Director Terrasoft, коментує: «Запит на корпоративне навчання — це показник, що бізнес в Україні дедалі більше усвідомлює необхідність і користь від впровадження BPM-підходів у свою діяльність. Ми раді, що INTERTOP Ukraine, Protoria й Amadeo довірили нам навчання своїх співробітників — сподіваємося, що отримані знання стануть важливою складовою подальшого розвитку компанії».

Читайте також:

  • Terrasoft змінив назву платформи та продуктів на Creatio
  • Creatio увійшла в Магічний квадрант Gartner в категорії low-code платформ
  • Дізнайтеся більше про можливості BPM-рішень Creatio