Terrasoft спільно з клієнтами та партнерами запускає новорічну благодійну акцію на користь фонду «Таблеточки»

Напередодні зимових свят Terrasoft анонсував благодійну акцію: компанія перерахує фонду «Таблеточки» $5 за кожну іграшку, якою її клієнти й партнери прикрасять віртуальну новорічну ялинку.

Ми закликаємо всіх долучитися до ініціативи: вибрати на офіційній сторінці акції прикрасу на свій смак і повісити її на віртуальну ялинку. Кожна така іграшка — це $5, які Terrasoft перерахує фонду «Таблеточки» від імені клієнтів і партнерів, а також усіх небайдужих, які візьмуть участь в акції.

Від учасників не потрібен грошовий внесок — вся сума пожертви буде перерахована з бюджету Terrasoft на обстеження, лікування, психологічну підтримку, а також організацію свят для онкохворих діток. Що більше людей підтримають ініціативу, то більше дітей отримають шанс на здорове й щасливе життя.

«Нас дуже надихнув цей благодійний проект і можливість знову творити добрі справи разом із фондом «Таблеточки», — каже Катерина Костерєва, CEO Terrasoft. — Завдяки діяльності фонду в багатьох діток здійснилася їхня найзаповітніша мрія — вони одужали. Ми сподіваємося, що цей новорічний подарунок допоможе зберегти чиєсь життя і наші клієнти, партнери та співробітники приєднаються до нашої ініціативи!»

Terrasoft співпрацює з фондом «Таблеточки» вже кілька років. У кінці жовтня в офісі компанії за участю фонду проходили дні донора — Halloween Blood Donation Day: до ініціативи долучилися понад 60 співробітників компанії, було зібрано 16 л крові для порятунку життів і кошти для допомоги онкохворим дітям.

Щоб привернути увагу громадськості до акції, компанія додала можливість поділитися в соціальних мережах унікальною іменною листівкою, яку можна створити на сайті всього кількома кліками.

Акція триватиме до 31 грудня 2019 року включно. Офіційні правила й умови участі доступні на https://www.terrasoft.ua/2020.

Terrasoft також закликає всіх, у кого є можливість допомогти, зробити це на сайті «Таблеточки».