Зміни в умовах купівлі продуктів Creatio у 2020 році

З 1 січня 2020 року Terrasoft змінює вартість підписки на продукти Creatio у хмарі, а також мінімальні умови купівлі для нових клієнтів.

Із року в рік ми активно розширюємо функціональність лінійки CRM-рішень та платформи Creatio для управління бізнес-процесами, випускаємо нові продукти, розвиваємо хмарні сервіси та оновлюємо пул використовуваних технологій.

З огляду на те, що продукти Creatio насамперед орієнтовані на великі та середні компанії, з 1 січня 2020 року вартість мінімального стартового пакета становитиме еквівалент 4000 USD. До його складу входить підписка на продукти Creatio або вертикальні рішення Marketplace, які можуть бути розгорнуті як у хмарі, так і on-site. 

Також з 1 січня 2020 року підвищується вартість підписки на продукти Creatio у хмарі. При цьому вартість підписки на продукти, розгорнуті on-site (на власному обладнанні клієнта), залишається незмінною.

Оновлена вартість продуктів Creatio буде доступна на нашому сайті з 1 січня 2020 року. Менеджери Terrasoft готові відповісти на ваші запитання й надати додаткову інформацію. 

Читайте також: