Creatio Academy: розклад практикумів на січень

Розклад перших в 2020 році практикумів з Creatio вже на сайті. Січнева програма навчання розрахована на широке коло слухачів — від користувачів-початківців до бізнес-аналітиків і розробників, які створюють нові рішення на платформі. Знайомтеся з подробицями, реєструйтеся і вдосконалюйте свої навички по роботі з Creatio!

14-17 січня. Продукти Creatio

Практикум призначений для користувачів Creatio, які тільки починають свою роботу в системі. Навчання буде корисним для партнерів і клієнтів Terrasoft, що мають потребу в продуктах для підвищення ефективності бізнесу, у тому числі управління взаємовідносинами з клієнтами й автоматизації бізнес-процесів компанії.

21-24 січня. Адаптація і налаштування Creatio

Практикум розроблений для консультантів з впровадження, CRM-координаторів, бізнес-аналітиків та інших користувачів, які володіють знаннями з функціональності будь-якого продукту лінійки Creatio на рівні кінцевого користувача та хотіли б познайомитися з можливостями налаштування платформи засобами користувача.

28-31 січня. Розробка в Creatio

Курс призначений для розробників-початківці на платформі Creatio, яким необхідні практичні навички кастомізації продуктів і прийоми конфігурування проектних рішень. У ході курсу учасники розглянуть різні питання, серед яких — тонке налаштування середовища розробки, програмування бізнес-процесів, типові кастомізації, реалізація web-сервісів, можливості для інтеграцій і т.д.

Детальна програма та реєстрація на практикуми >>

Хочете отримати максимум користі від навчання? Пройдіть безкоштовні інтерактивні онлайн-курси, присвячені темі вибраного практикуму. Курси включають відео, статті, тести й практичні завдання, що дозволять створити міцний базис перед проходженням практикумів.

Читайте також:

•    Terrasoft змінив назву платформи та продуктів на Creatio
•    Дізнайтеся більше про можливості Creatio — low-code платформи для управління бізнес-процесами та CRM