CEO Terrasoft Катерина Костерева — у Топ-10 рейтингу «Підприємці року»

CEO Terrasoft Катерина Костерева увійшла до Топ-10 щорічного рейтингу «Підприємці року», який вже втретє публікує видання MC.today. Рейтинг об'єднав 50 засновників і власників компаній України, які показали непересічні бізнес-результати в 2019 році.

Серед важливих подій Terrasoft, відзначених у рейтингу, — зміна назви платформи і продуктів bpm'online на Creatio, випуск першого безкоштовного продукту Studio Creatio Free, проведення у Києві Форуму бізнес- і IT-лідерів, який відвідали тисячі учасників з усієї України, а також посилення позицій Creatio відразу у декількох рейтингах авторитетних дослідницьких агенцій Gartner і Forrester.

Нагадаємо: минулого року Катерина Костерева увійшла одразу в декілька українських та міжнародних рейтингів, серед яких — «Жіноче лідерство» від медіа-бюро ekonomika + і сайту WoMo, а також Топ-50 лідерів SaaS-індустрії за версією видання The Software Report.

Знайомтеся з рейтингом «Підприємці року» на сайті MC.today >>

Читайте також:

  • Terrasoft змінив назву платформи і продуктів на Creatio
  • Creatio названо лідером в Магічному квадранті Gartner 2019 у категорії рішень для управління лідами
  • CRM-систему Creatio названо лідером рейтингу кращих рішень для управління продажами — Магічному квадранті Gartner, 2019
  • Платформа Creatio увійшла до рейтингу кращих рішень для масштабної автоматизації процесів