Creatio Academy: розклад практикумів на березень

Березневий розклад практикумів з Creatio вже на сайті. За традицією, слухачів чекає концентрація корисної інформації — від знайомства з базовою функціональністю системи до занурення в користувацькі налаштування і можливості розробки на платформі. Вибирайте відповідний практикум, реєструйтеся і вдосконалюйте свої навички по роботі в Creatio!

3-6 березня. Продукти Creatio

Практикум призначений для користувачів Creatio, які тільки починають свою роботу в системі. Навчання буде корисним для компаній, які використовують або планують використовувати продукти Creatio для підвищення ефективності бізнесу, в тому числі для управління взаємовідносинами з клієнтами та автоматизації бізнес-процесів компанії.

10-13 березня. Адаптація та налаштування Creatio

Практикум розроблений для консультантів з впровадження, CRM-координаторів, бізнес-аналітиків та інших користувачів, які володіють знаннями по функціональності будь-якого з продуктів лінійки Creatio на рівні кінцевого користувача і хотіли б познайомитися з можливостями для користувацького налаштування і модифікації системи, якими володіє low-code платформа Creatio.

24-27 березня. Розробка в Creatio

Курс призначений для розробників-початківців на платформі Creatio, яким необхідні практичні навички з кастомізації продуктів і прийоми конфігурації проектних рішень. Під час курсу учасники розглянуть різні питання, серед яких — тонке налаштування середовища розробки, програмування бізнес-процесів, типові кастомізації, реалізація web-сервісів, можливості для інтеграцій і т.д.

Детальна програма та реєстрація на практикуми >>

Бажаєте отримати максимум користі від навчання? Пройдіть безкоштовні інтерактивні онлайн-курси, які відповідають темі вибраного практикуму. Курси включають в себе відео, статті, тести і практичні завдання і дозволять створити міцний базис перед проходженням практикумів.

Читайте також:

  • Terrasoft розширює продукти Creatio функціональністю для управління взаємовідносинами з партнерами
  • Terrasoft запустив ресертифікацію експертів з Creatio
  • Дізнайтеся більше про можливості Creatio — low-code платформи для управління бізнес-процесами і CRM