Terrasoft Ukraine надає безкоштовну підписку на систему Customer Center Creatio для організацій, що борються з COVID-19

З 24 березня ми надаємо безкоштовну підписку на продукт Customer Center Creatio терміном на 6 місяців для організацій, які активно залучені до боротьби з пандемією COVID-19. Умови поширюються на заклади охорони здоров’я, благодійні або волонтерські фонди, урядові та інші організації, які працюють, щоб зупинити поширення чи пом’якшити наслідки COVID-19. Система допоможе налагодити комунікації, спростити й прискорити роботу зі зверненнями, а також оптимізувати ресурси.

Інструменти Creatio допоможуть швидше опрацьовувати нові запити і робити це відповідно до чинних в організації правил. Система охоплює готову функціональність для прийому звернень з різних каналів, їхньої реєстрації, пріоритизації, маршрутизації й опрацювання. Крім того, в системі є вбудовані інструменти для роботи з поштою, дзвінками та іншими каналами комунікацій, платформа для налаштування інтерфейсу і процесів роботи користувачів, а також безліч інших інструментів, які допоможуть організаціям швидше налагодити нову схему роботи. 

«Ми готові підтримати організації, які перебувають на передовій у боротьбі з COVID-19. І ми даємо їм безкоштовну піврічну підписку на систему Creatio, щоб допомогти впоратися з хвилею запитів, що надходять», — коментує Катерина Костерева, CEO Terrasoft Ukraine

Закликаємо всі організації, які активно залучені до боротьби з пандемією COVID-19, скористатися безкоштовною підпискою на систему Customer Center Creatio. Ми розгорнемо продукт у хмарі або, на ваш вибір, надамо всі необхідні інструкції для розгортання системи на вашому обладнанні. Наші менеджери CSM допоможуть запустити систему в роботу, а фахівці підтримки завжди на зв’язку й готові відповісти на будь-які запитання щодо використання системи.

Система Creatio проста у використанні:

  • Вебзастосунок не потребує встановлення спеціальних програм на комп’ютері користувача, система працює у звичному браузері. 
  • Завдяки простому і зручному інтерфейсу користувачі швидко освоять нову функціональність, а безкоштовні онлайн-курси допоможуть глибше вивчити можливості системи.
  • Систему можна використовувати в будь-який час і в будь-якому місці. Для роботи потрібен лише браузер і доступ до інтернету, а для використання поза офісом можна встановити зручний мобільний застосунок. 

Можливість безкоштовної підписки відкрита до 1 жовтня 2020 року. Дізнатися більше про пільгові умови й залишити заявку можна за посиланням