Застосунки Webitel для управління телефонією надаються безкоштовно компаніям, задіяним у боротьбі з COVID-19

Все більше партнерів Terrasoft Ukraine приєднуються до ініціативи щодо протистояння COVID-19 — вже з 26 березня застосунки Webitel для автоматизації контакт-центрів і телефонії на платформі Creatio можуть бути надані у безкоштовне користування на 6 місяців. Скористатися пропозицією зможуть установи охорони здоров'я, благодійні або волонтерські фонди, урядові та інші організації, які працюють, щоб зупинити поширення або пом'якшити наслідки пандемії.

За допомогою продуктів Webitel компанії зможуть оптимізувати і прискорити роботу контакт-центрів, адже в поточних умовах вкрай важливо забезпечити безперебійний зв'язок зі своєю аудиторією, оперативно обробляти звернення і надавати важливу інформацію. А партнер зможе забезпечити швидке підключення додатків і допомогу в адаптації до роботи з ними.

В безкоштовне користування будуть наданы наступні продукти Webitel:

  • Webitel call manager for Creatio — конектор до нативної телефонії Webitel, який дозволяє керувати дзвінками в інтерфейсі Creatio без додаткових програм або пристроїв. У числі можливостей конектора — облік усіх дзвінків компанії, зберігання історії дзвінків по кожному клієнту, запис телефонних розмов, внутрішня телефонія для співробітників, історія дзвінків в інтерфейсі Creatio і багато іншого.
  • Any VoIP connector for Creatio — доповнення, яке дозволяє всього за декілька секунд підключити будь-яку віртуальну або звичайну IP АТС, а також SIP-номер будь-яого провайдера до Creatio. За допомогою продукту компанії можуть ідентіфікуваті клієнта за номером телефону, відстежувати навантаження на співробітників, управляти дзвінками і т.д.
  • Webitel telemarketing for Creatio — модуль вихідних обдзвонів для платформи Creatio. Продукт дозволяє організувати процес автоматичного інформування та дозвону списку контактів, що дозволяє значно підвищити ефективність роботи з вихідними дзвінками.

Детальніше про умови пільгового використання системи Creatio і доповнень Webitel, а також про спеціальні пропозиції інших партнерів читайте за посиланням.