Один із найбільших світових бізнес-інтеграторів Tata Consultancy Services посилив партнерську екосистему Creatio

Tata Consultancy Services, один із найбільших світових бізнес-інтеграторів зі штатом понад 446 тисяч співробітників у 46 країнах світу, долучився до екосистеми партнерів Creatio. Поєднання можливостей low-code платформи Creatio, а також експертизи TCS у сфері CRM-консалтингу й послуг бізнес-інтеграції дозволить реалізовувати масштабні проекти цифрової трансформації для клієнтів у всьому світі, що дасть їм нові можливості для розвитку й підвищення продажів.

«Завдяки партнерству ми можемо пропонувати організаціям автоматизований і гнучкий підхід в управлінні маркетингом, продажами та обслуговуванням, який забезпечить підвищення якості роботи з клієнтами й відкриє нові можливості для зростання бізнесу», — сказав Ахілеш Тіварі, керівник підрозділу корпоративних застосунків компанії TCS.

«Tata Consultancy Services відома не тільки бездоганною репутацією в галузі, а й багаторічним успішним досвідом досягнення бізнес-результатів для клієнтів. Ми раді співпрацювати з компанією такого рівня, — прокоментував Алекс Дончук, директор з розвитку глобальної партнерської мережі Creatio. Разом ми можемо досягти спільної мети — прискорити трансформацію бізнесу наших клієнтів і допомагати їм впроваджувати інновації для підвищення ефективності та зростання».

 

Читайте також:

  • Партнерська програма Creatio — серед найкращих за версією видання CRN®
  • Дізнайтеся більше про можливості low-code платформи Creatio для управління бізнес-процесами та CRM