Creatio Academy: розклад практикумів на квітень

Квітневий розклад практикумів з Creatio вже на сайті — знайомтеся і отримуйте нові знання, не виходячи з дому! Наша серія онлайн-семінарів дозволить посилити експертизу по Creatio слухачам з різним рівнем підготовки — як початківцям, так і тим, хто хоче ближче познайомитися з можливостями налаштування системи і розробки нових застосунків на базі платформи Creatio. Вибирайте відповідний практикум, реєструйтеся і вдосконалюйте свої навички по роботі в Creatio!

21-24 квітня. Продукти Creatio

Практикум призначений для користувачів Creatio, які тільки починають свою роботу в системі. Навчання буде корисним для компаній, які використовують або планують використовувати продукти Creatio для підвищення ефективності бізнесу, в тому числі для управління взаємовідносинами з клієнтами та автоматизації бізнес-процесів компанії.

21-24 квітня. Адаптація та налаштування Creatio

Практикум розроблений для консультантів з впровадження, CRM-координаторів, бізнес-аналітиків та інших користувачів, які володіють знаннями по функціональності будь-якого з продуктів лінійки Creatio на рівні кінцевого користувача і хотіли б познайомитися з можливостями для користувацького налаштування і модифікації системи, якими володіє low-code платформа Creatio.

27-30 квітня. Розробка в Creatio

Курс призначений для розробників-початківців на платформі Creatio, яким необхідні практичні навички з кастомізації продуктів і прийоми конфігурації проектних рішень. Під час курсу учасники розглянуть різні питання, серед яких — тонке налаштування середовища розробки, програмування бізнес-процесів, типові кастомізації, реалізація web-сервісів, можливості для інтеграцій і т.д.

Детальна програма та реєстрація на практикуми >>

Бажаєте отримати максимум користі від навчання? Пройдіть безкоштовні інтерактивні онлайн-курси, які відповідають темі вибраного практикуму. Курси включають в себе відео, статті, тести і практичні завдання і дозволять створити міцний базис перед проходженням практикумів.

Читайте також:

  • Запрошуємо на онлайн-презентацію нової версії Creatio 7.16 — ми будемо в ефірі 23 квітня!
  • Terrasoft розширює продукти Creatio функціональністю для управління взаємовідносинами з партнерами
  • Дізнайтеся більше про можливості Creatio — low-code платформи для управління бізнес-процесами і CRM