Спалах коронавірусу (COVID-19): коротко- і довгостроковий план дій для ІТ-директорів — звіт Gartner

Аналітики міжнародного дослідницького агентства Gartner підготували звіт «Спалах коронавірусу (COVID-19): коротко- та довгостроковий план дій для ІТ-директорів», у якому зібрали рекомендації з підготовки компанії до невизначеності і подолання наслідків пандемії COVID-19. Ділимося з вами повною версією звіту — знайомтеся!

Компанія Terrasoft Ukraine отримує в розпорядження актуальні дослідження Gartner і Forrester, що стосуються розвитку різних ІТ-ринків, у тому числі low-code, BPM і CRM. До найбільш затребуваних звітів ми відкриваємо короткочасний доступ.

У новому звіті аналітики Gartner відзначають, що COVID-19 порушив діяльність організацій і матиме тривалий вплив на безперервність процесів, режим роботи і моделі зростання. ІТ-директорам необхідно реагувати на кризу як короткостроковими, так і довгостроковими діями, щоб підвищити стійкість до майбутніх збоїв і підготуватися до відновлення та росту.

Повна версія звіту «Coronavirus (COVID-19) Outbreak: Short- and Long-Term Actions for CIOs» (англійською мовою) доступна на нашому сайті.

 

Читайте також:

  • Creatio названо лідером у рейтингу найкращих рішень для управління продажами —  Магічному квадранті Gartner 2019
  • Creatio увійшла в Магічний Квадрант Gartner у категорії low-code платформ
  • Дізнайтеся більше про можливості low-code платформи Creatio для управління бізнес-процесами і CRM