Організації протидіють COVID-19 за допомогою Creatio: перші кейси учасників ініціативи Terrasoft Ukraine

Наприкінці березня Terrasoft Ukraine запустив ініціативу, спрямовану на підтримку організацій, що знаходяться в епіцентрі боротьби з COVID-19. Вже зараз декілька установ використовують технології Creatio для організації допомоги медпрацівникам, постачання їм необхідних засобів, а також забезпечення захисту різних верств населення.

Creatio допомагає прискорити і спростити бізнес-процеси таким організаціям:

  • БФ «Галицька громада»

Фонд створив штаб допомоги лікарям, основна діяльність якого спрямована на забезпечення медичних працівників ліками і засобами захисту (медичними масками, бахілами, респіраторами, захисними комбінезонами). Система Creatio допомагає фонду фіксувати і розподіляти всі вхідні звернення, а також прискорює процес пошуку ресурсів і всієї необхідної інформації.

  • Агенція «Сумська нерухомість»

Найбільша в Сумах агенція нерухомості підтримала ініціативу по боротьбі з COVID-19 і спільно з місцевим благодійним фондом надала тимчасове житло для медичних працівників. Також компанія активно сприяє в проведенні санітарно-профілактичних заходів для зниження ризиків поширення вірусу. Creatio допоможе оперативно обробляти запити на надання житла і фіксувати інформацію в єдиному цифровому просторі.

  • Національний рух «МЕКЕНИМ»

"МЕКЕНИМ" організував збір і доставку гуманітарної допомоги соціально незахищеним групам населення. Усі процеси з управління регіональними представниками, забезпечення і розподілу товарів першої необхідності ведуться в Creatio.

Нагадаємо: в рамках ініціативи Terrasoft Ukraine пропонує безкоштовну передплату на продукт Customer Center Creatio терміном на 6 місяців для організацій, які активно протидіють пандемії. Окрім того, до ініціативи приєдналися наші партнери, що надають безкоштовний доступ до застосунків, котрі розширюють можливості Creatio, а також пропонують послуги з налаштування платформи.

Дізнатися більше про ініціативу і спеціальні пропозиції від наших партнерів ви можете за посиланням.