Дайджест ACCELERATE ONLINE №1

Минулого місяця ми запустили ACCELERATE ONLINE — масштабну серію з 50+ інтерактивних онлайн-зустрічей, присвячену найбільш актуальним питанням розвитку бізнесу, управління процесами і цифрової трансформації в умовах нової бізнес-реальності.

З моменту запуску частина заходів уже відбулась: декілька тисяч глядачів познайомилися з досвідом та експертизою топ-менеджерів провідних компаній у розрізі бізнесу та IT. У дайджесті ми зібрали для вас минулі онлайн-зустрічі та анонси найближчих подій — знайомтеся!

ДИВІТЬСЯ ВІДЕОЗАПИСИ ЗАХОДІВ

  • АРЕНА. У рамках найбільш «гарячого» формату ACCELERATE ONLINE спікери встигли обговорити раціональність інвестування в інновації з урахуванням поточної ситуації в світі, а також дискутували про роль CIO і про те, як вона зміниться найближчим часом. Учасники ж активно підтримували своїх фаворитів і голосували за них у режимі реального часу.
  • DIGITAL CIRCLE. Цей потік був дуже насиченим! Визнані експерти розповіли про те, як великим компаніям адаптуватися до ураганних змін 2020 року, а також поділилися своїм баченням трансформації взаємин з клієнтами в ритейлі. Окрім того, одразу два заходи були присвячені цифровізації банківської індустрії: спікери заглибилися в обговорення тенденцій розвитку IT в банках Азії, а також поговорили про зміну IT-ландшафту в банківській галузі в цілому.
  • ІСТОРІЇ УСПІХУ. Досвідом цифрової трансформації бізнесу поділився СЕО INTERTOP — найбільшої ритейл-мережі України. Гість зустрічі розповів про те, як його команді вдалося переорієнтувати компанію на онлайн-продажі та побудувати культуру безперервних змін.

ПІДКЛЮЧАЙТЕСЯ ДО МАЙБУТНІХ ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧЕЙ

Серія ACCELERATE ONLINE набирає обертів, і ми не плануємо сповільнювати темп! Уже найближчими днями відбудуться нові заходи, і вони будуть присвячені агросектору: 12 червня спікери обговорять взаємодію між дистриб'юторами та виробниками агропродукції через призму IT, а 19 червня поспілкуються про поточні виклики і прогнози розвитку галузі. Ви зможете не тільки познайомитися з досвідом і експертизою наших гостей, а й поставити хвилюючі вас запитання та взяти участь у дискусії. Слідкуйте за анонсами на сторінці серії і реєструйтеся —­ на вас чекає ще багато цікавого!
 

Читайте також:

  • Terrasoft Ukraine проводить серію інтерактивних заходів ACCELERATE ONLINE
  • 5000+ гостей, 50+ спікерів, 10 тематичних секцій — у Києві відбувся Форум бізнес- та IT-лідерів