Компанія Mitra Innovation приєдналася до партнерської спільноти Creatio

Mitra Innovation, ведуча технологічна компанія, експерт в області цифрової трансформації, хмарних технологій і розробки ПЗ, посилила партнерську екосистему Creatio. Об'єднання експертизи Mitra і можливостей low-code платформи Creatio дозволить середнім і великим компаніям по всьому світу автоматизувати продажі, маркетинг, сервіс і операційні процеси, а в результаті — підвищити швидкість розвитку бізнесу.

Mitra працює на ринку вже понад 20 років: фахівці компанії з офісів у Великобританії, Північній Америці, Шрі-Ланці та Австралії пропонують замовникам комплексні технологічні рішення для прискорення цифрової трансформації. Клієнтами Mitra є представники списку Fortune 1000 з різних галузей: банки та фінансові організації, фармацевтичні та телеком-підприємства, ритейл-компанії та інші.

«Ми обрали платформу Creatio, тому що це — одне з лідируючих IT-рішень на ринках low-code, CRM і BPM. Віримо, що результатом нашого партнерства стануть численні проекти і задоволені клієнти », сказав Ашок Суппія, засновник і генеральний директор Mitra Innovation.

«Завдяки партнерству Mitra і Creatio ще більше компаній по всьому світу зможуть оптимізувати процеси і отримати конкурентну перевагу для розвитку бізнесу і побудови більш тісних взаємин із клієнтами», прокоментував Алекс Дончук, директор з розвитку глобальної партнерської мережі Creatio.

 

Читайте також: