Новинки Creatio Marketplace: від управління ризиками підприємства до інструментів для розробників

Представляємо добірку нових рішень на майданчику Creatio Marketplace, у якій ви знайдете безліч доповнень і темплейтів, призначених для спрощення і прискорення роботи аналітиків, розробників і всіх тих, хто налаштовує і впроваджує технології Creatio у своїй компанії. У добірці зібрані продукти для оптимізації різних процесів — від управління ризиками і роботи з документами до розробки рішень на Creatio.

Готове рішення для управління ризиками підприємства

Застосунок RiskMaster for Creatio може бути використаний у якості єдиного реєстру ризиків на підприємствах будь-якої галузі і будь-якого розміру. Продукт використовується як для управління окремим видом ризику (наприклад, скаргами клієнта), так і цілою групою ризиків (наприклад, операційними ризиками). Універсальна функціональність RiskMaster робить його зручним інструментом служби управління ризиками або внутрішнього аудиту підприємства.

Новинки для поліпшення роботи з документами

 • Рішення PrivatBank connector дозволяє відправляти рахунок на оплату і автоматично отримувати в Creatio виписки з рахунків ПриватБанку.
 • Files extended for Creatio розширює базову функціональність деталі «Файли і посилання», надаючи повний спектр функцій з управління їх контентом.
 • За допомогою програми Invoice and payment management in 1C можна виставляти рахунки на оплату безпосередньо з Creatio, а також у режимі онлайн отримувати інформацію про оплати рахунку з 1С.

Нові можливості для організації засідань і управління сповіщеннями

 • Meetings and Voting for Creatio дозволяє формувати колегіальні органи, планувати проведення засідань, готувати запитання і проводити очні/заочні голосування.
 • За допомогою конектора до вебінарного майданчику ClickMeeting можна автоматично імпортувати аудиторію заходу в Creatio на ClickMeeting.
 • Доповнення Custom pop-up messages дозволяє налаштовувати спливаючі повідомлення для користувачів Creatio, наприклад, повідомлення про успішно завершений крок або підказки з описом відсутньої дії.
 • Доповнення Call2tell Notice дозволяє відправляти голосові або неголосові повідомлення з Creatio в Telegram.

Темплейти для оптимізації різних ділянок роботи компанії

 • Темплейт «Додавання продуктів у новий лід з лендінгу» дозволяє конфігурувати набір продуктів для лендінгу і автоматично додавати їх у лід, отриманий з цього лендінгу.
 • Темплейт «Об'єкти будівництва» призначений для обліку об'єктів будівництва (житлових комплексів та будинків) в окремому розділі Creatio, а також планування термінів з усіх етапів будівництва і введення об'єктів в експлуатацію.

Корисні інструменти для розробки в Creatio

 • Templates for developing custom details дозволяє створювати власні варіанти деталей у системі, використовуючи розширені шаблони.
 • Debugging generated script призначений для налагодження формованих запитів у форматі JavaScript/C#/JSON.
 • Disable contact communication додає можливість включати або відключати заборону на використання кожного каналу комунікації з контактом за допомогою додаткових полів на деталі «Засоби зв'язку» контакту.

Знайомтеся з усіма застосунками і темплейтами на Creatio Marketplace.

 

Читайте також: