CEO Terrasoft Катерина Костерева — в Топ-33 найуспішніших бізнес-леді України за версією Forbes Ukraine

Катерина Костерева, CEO Terrasoft Ukraine, увійшла в Топ-33 найуспішніших бізнес-леді України за версією видання Forbes Ukraine.

До списку включено керівниць та власниць бізнесу, які досягли значних результатів у різних сферах підприємництва. На думку редакції, це бізнес-леді, які з успіхом створюють компанії, керують локальними підприємствами та регіональними підрозділами транснаціональних гігантів, беруть на себе підприємницькі та бізнес-ризики.

«Мені пощастило працювати в сегменті B2B і спілкуватися з великою кількістю підприємців і топ-менеджерів з різних індустрій, географій і культур, Катерина Костерева поділилася своєю формулою успіху. — За моїми спостереженнями, всі успішні підприємці поєднують у собі кілька важливих якостей. По-перше, це установка на розвиток (growth mindset): людина з такою установкою переконана, що меж не існує, можливо абсолютно все. Другий компонент — це сміливість: потрібно бути досить сміливою людиною, щоб зробити перший крок і взяти на себе відповідальність за бізнес, за команду. Третє, це вольові якості, причому у різних людей вони можуть проявлятися по-різному: у когось це внутрішня сила волі, а у когось — залізна дисципліна і здатність чітко і буквально по годинах організовувати своє життя. І, звичайно, масштаб бізнесу багато в чому залежить від інтелекту підприємця».

Нагадаємо, за останній рік Катерина Костерева увійшла одразу до декількох українських та міжнародних рейтингів, серед яких — «Підприємці року», опублікований виданням MC.today, «Жіноче лідерство» від медіа-бюро ekonomika+ і сайту WoMo, а також Топ-50 лідерів SaaS-індустрії за версією The Software Report.

 

Читайте також:

  • Creatio вшосте включена в Магічний Квадрант Gartner у категорії рішень для управління клієнтським сервісом
  • П’ятий рік поспіль Creatio визнано лідером рейтингу кращих CRM-рішень за версією Nucleus Research
  • Партнерська програма Creatio увійшла до числа найкращих за версією видання CRN