Дайджест ACCELERATE ONLINE №2

Ми продовжуємо ACCELERATE ONLINEмасштабну серію онлайн-зустрічей, присвячену найбільш актуальним питанням розвитку бізнесу, управління процесами і цифрової трансформації в умовах нової бізнес-реальності.

Позаду вже декілька десятків онлайн-зустрічей, дискусій і виступів, і сьогодні в нашому дайджесті — ще одна добірка минулих подій серії та анонси найближчих заходів, знайомтеся!

ДИВІТЬСЯ ВІДЕОЗАПИСИ ЗАХОДІВ

  • АРЕНА. На найбільш інтерактивному майданчику ACCELERATE ONLINE виступили експерти з RockIT.team. Digital Product Studio та Cossack Labs. Спікери дискутували про те, чи варто для забезпечення security жертвувати usability, чи отримати кращий бізнес-результат можна виключно завдяки зручним і зрозумілим, але менш безпечним процесам.
  • DIGITAL CIRCLE. Цього разу учасниками панельної дискусії стали експерти з Eldorado, LanTec та Украгроком. Спікери поділилися своїм баченням того, що має бути у workbook CIO у 2020 році, до яких трансформацій IТ-ландшафту призведуть зміни у звичках користувачів, а також як підходи low-code і no-code вписуються в IТ-стратегії компаній сьогодні.
  • ПАРТНЕРСЬКІ ВЕБІНАРИ. Гостями Sales’Up стали топ-менеджери з Agrii та «Август-Україна». Спікери обговорили зміни у взаємодії дистриб’юторів і виробників з урахуванням викликів агроринку, а також цифровізацію як один із стратегічних напрямків розвитку агрокомпаній.
  • CREATIO STRATEGY. Кульмінацією літнього сезону стала масштабна онлайн-презентація продуктової стратегії Terrasoft 2020-2023. Лідери R&D розповіли про передумови для розвитку low-code технологій і їх вплив на ІТ-ландшафт підприємства, про вектор розвитку low-code платформи і CRM-продуктів Creatio в перспективі 3 років, а також про архітектуру Creatio і про все, що гарантує гнучкість і надійність використовуваної ІТ-платформи.
  • CREATIO LAB. У цій рубриці ми говорили про переваги використання технологій машинного навчання у бізнесі та приклади побудови рекомендаційних моделей в продуктах Creatio. Крім того, наші партнери із Sales’Up розповіли про побудову наскрізних процесів 1С та Creatio, а також синхронізацію даних двох систем на єдиній платформі.

ПІДКЛЮЧАЙТЕСЯ ДО МАЙБУТНІХ ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧЕЙ

Серія ACCELERATE ONLINE вже майже на фінішній прямій, проте попереду на вас чекає ще багато цікавих заходів. Серед найближчих:

  • 28 липня разом із Головою Правління ОТП Банку ми поговоримо про вплив COVID-19 на банківську систему. Експерт із 20-річним досвідом роботи у сфері фінансового управління поділиться прогнозами розвитку бізнесу в цілому та фінансового сектору зокрема й порекомендує, як компаніям, незалежно від розміру, галузі та бізнес-моделі, знайти надійних фінансових партнерів в умовах невизначеності.
  • Цього ж дня, 28 липня, у форматі партнерського вебінару експерти з Banza презентуватимуть комплексне рішення на платформі Creatio, яке об’єднує CRM-систему, веб-конструктор та інтернет-магазин і дозволяє спростити й прискорити роботу з клієнтами.
  • 6 серпня відбудеться ще один партнерський вебінар: СЕО Sales’Up поділиться практичними кейсами автоматизації процесів в FMCG — від планування продажів по торговим точкам до розрахунку ефективності трейдмаркетингових активностей.

Слідкуйте за анонсами на сторінці серії і реєструйтеся для участі в заходах. До зустрічі в онлайні!

 

Читайте також:

  • Terrasoft Ukraine проводить серію інтерактивних заходів ACCELERATE ONLINE
  • Дайджест ACCELERATE ONLINE №1: знайомтеся з першими підсумками серії