Creatio увійшла в Топ-100 найкращих софтверних компаній світу

Creatio увійшла в Топ-100 найкращих компаній-розробників корпоративного програмного забезпечення за версією видання The Software Report (TSR). Номінанти оцінювалися за рядом критеріїв, серед яких — сильні сторони продукту, рівень менеджменту, організаційна структура та зростання бізнесу.

У рейтингу TSR представлені компанії, які розробляють найбільш важливі і ефективні програмні рішення для підприємств по всьому світу і охоплюють широкий спектр завдань — від аналізу даних до управління бізнес-процесами, підтримки продажів і забезпечення безпеки. Лонг-лист компаній-претендентів формується фахівцями ринку і клієнтами софтверних компаній, а фінальний рейтинг складають експерти TSR.

Компанії групи Creatio (до якої входить і Terrasoft Ukraine) надають клієнтам платформу, котра поєднує у собі інструменти low-code, BPM і CRM. Використовуючи можливості платформи Creatio, користувачі можуть автоматизувати бізнес-ідеї та створювати унікальні IТ-застосунки без залучення розробників. А широкі можливості налаштування роблять продукти Creatio надзвичайно гнучкими для використання в різних галузях.

«На думку аналітиків, індустрія програмного забезпечення досягне 1 трлн доларів у 2030 році в порівнянні з 500 млрд доларів сьогодні. Безумовно, працювати на зростаючому ринку це велика перевага, тим паче в поточній ситуації. Ми пишаємося тим, що увійшли в число найкращих софтверних компаній в 2020 році, і з нетерпінням чекаємо, як буде виглядати цей список через 10 років», коментує Катерина Костерева, CEO Terrasoft Ukraine.

The Software Report — видання про індустрію програмного забезпечення, яке є джерелом галузевої інформації, зокрема, досліджень ринку і аналітики, новин, інформації про інвестиційну і бізнес-діяльність гравців ринку. Команда видання складається з редакторів і журналістів, які спеціалізуються на індустрії ПЗ.

 

Читати також:

  • Creatio вшосте включено в Магічний Квадрант Gartner у категорії рішень для управління клієнтським сервісом
  • П’ятий рік поспіль Creatio визнано лідером рейтингу кращих CRM-рішень за версією Nucleus Research
  • Creatio увійшла до переліку найкращих CRM-систем для організацій охорони здоров’я
  • Дізнайтеся більше про можливості low-code платформи та CRM-продуктів Creatio