Оновлення Creatio: планування продажів «зверху вниз» та ще більше користувацьких інструментів у майстрі розділів

11 серпня випущено новий пакет оновлень low-code платформи і CRM-продуктів Creatio! Сьогодні у фокусі — нові функції в розділі «Планування», подальше поліпшення інструментів для роботи з колекціями даних у бізнес-процесах, а також користувацькі засоби в майстрі розділів для управління видимістю вкладок, деталей та інших інтерфейсних елементів системи.

У числі нових можливостей та поліпшень:

 • Планування продажів. Як правило, робота компанії супроводжується детальним план-фактним аналізом продажів, тому інструменти планування в Creatio активно розвиваються. У цьому пакеті оновлень:
  • Додано можливість вести планування «зверху вниз», коли введене сумарне значення розподіляється пропорційно по всім вкладеним записам групи.
  • Джерелом даних для колонки можна вибирати не лише об’єкт системи, а й інформацію з іншого раніше створеного плану. Це дозволяє налаштовувати залежні таблиці або базувати розрахунки на історичних даних. Наприклад, якщо планові значення потрібно розраховувати на підставі даних попереднього року чи потрібно отримати сумарні дані за декілька років.
  • З’явилося кілька зручних функцій, які дозволяють спростити аналіз плану. Зокрема, ви можете приховати дробову частину значень (без округлення) і управляти відображенням заповнюваних колонок.
 • Робота з даними й аналітика. Серед новинок — поліпшення у відображенні зведених таблиць і результатів масового пошуку дублів, а також більш зручна робота з листами на комунікаційній панелі.
 • Дизайнер процесів. Ми продовжуємо поліпшувати інструменти для роботи з колекціями даних у бізнес-процесах. Так, в багатоекземплярних підпроцесах з’явилися нові параметри, в які заповнюється загальна кількість екземплярів, а також кількість виконаних і перерваних екземплярів підпроцесу. Також додано можливість продовжувати виконання підпроцесу при наявності помилок у запущених екземплярах.
 • Журнал процесів. Тепер у журналі фіксуються помилки виконання процесів, які виникли не тільки на рівні окремої дії, а й, наприклад, у формулі умовного потоку. Це дозволяє спростити й прискорити налагодження процесу при його налаштуванні.
 • Майстер розділів. Під час налаштування інтерфейсу Creatio з’явилася можливість користувацькими засобами (за допомогою бізнес-правил) управляти видимістю вкладок, деталей, груп полів і окремих модулів за певних умов. Наприклад, можна налаштувати відображення вкладки для внесення додаткових даних у завершених або програних продажах. Або на сторінці запису можна відобразити групу полів із додатковими даними в залежності від ролі користувача, який переходить на сторінку. Тепер таке налаштування не вимагає написання програмного коду — достатньо вказати необхідні умови в майстрі розділів.

Знайомтеся з детальним описом всіх змін і поліпшень, які увійшли в новий пакет оновлень системи. А щоб оцінити переваги Creatio, використовуйте безкоштовну 14-денну версію системи.

Читайте також: