Другий рік поспіль CRM-систему Creatio визнано лідером у рейтингу найкращих рішень для управління лідами — Магічному Квадранті Gartner, 2020

Авторитетна міжнародна дослідницька агенція Gartner опублікувала Gartner's Magic Quadrant for CRM Lead Management, 2020 — рейтинг найкращих рішень для управління лідами. CRM-система Creatio вже вп'яте представлена ​​в Магічному квадранті Gartner і другий рік поспіль входить до сектору лідерів рейтингу.

Магічний Квадрант Gartner — це щорічне дослідження, яке визначає поточну ситуацію і напрямки розвитку, а також ключових гравців в різних сферах світового ІТ-ринку. Рейтинг дозволяє оцінити позицію і репутацію вендорів, враховуючи не тільки можливості продуктів, а й стратегію компанії, процеси роботи і технології, що використовуються.

У 2020 році з сотень різних рішень для управління лідами до Магічного Квадранту Gartner включено всього 15 систем. Завдяки високим оцінкам експертів і клієнтів, Creatio другий рік поспіль включена до сектору лідерів рейтингу. Можливості Creatio забезпечують оркестрацію всіх CRM-процесів — маркетингу, продажів і сервісу — на єдиній low-code платформі. Це дозволяє компаніям управляти всіма етапами зрощування лідів і післяпродажної роботи з клієнтами в одному цифровому середовищі, а в результаті — швидше досягати бізнес-цілей організацій.

«Другий рік поспіль Creatio займає провідні позиції на ринку рішень для управління лідами за версією Gartner  — це чудовий результат! Важливим є те, що при формуванні рейтингу враховується думка користувачів продуктів, адже кожен день ми працюємо, щоб створювати найкращі рішення, що поєднують в собі CRM, BPM і low-code технології. У сукупності ці інструменти дозволяють організаціям будувати максимально ефективні процеси і керувати подорожжю клієнта на всіх етапах, аж до повторних продажів», — прокоментувала Катерина Костерева, CEO Terrasoft Ukraine.

Технології Creatio допомагають тисячам компаній по всьому світу автоматизувати і прискорювати весь контур CRM-процесів: від ліда до повторних замовлень. В основі Creatio лежить потужна low-code платформа, яка надає призначені для користувача інструменти для побудови, автоматизації та оптимізації процесів взаємодії з клієнтами. Безліч готових розширень і шаблонів, створених партнерським співтовариством і користувачами Creatio, дозволяють швидше впроваджувати нові інструменти в роботу компанії для досягнення виняткових бізнес-результатів. 

Спробуйте безкоштовну 14-денну версію Creatio >>

Читайте також:

  • CRM-система Creatio увійшла до числа лідерів рейтингу найкращих рішень для управління продажами за версією Gartner
  • Creatio вшосте включена в Магічний Квадрант Gartner у категорії рішень для управління клієнтським сервісом
  • П’ятий рік поспіль Creatio визнано лідером рейтингу CRM-рішень за версією Nucleus Research

 

Gartner — міжнародне аналітичне агентство, що спеціалізується в області аналізу інформаційних технологій і консалтингу. Компанія проводить дослідження, які допомагають приймати управлінські рішення ІТ-директорам, інвесторам і керівникам більше 10 000 різних підприємств по всьому світу. Детальніше >>