CEO Terrasoft Катерина Костерева втретє поспіль увійшла до Топ-50 лідерів SaaS-індустрії

Катерина Костерева, CEO Terrasoft, втретє поспіль увійшла до Топ-50 лідерів SaaS-індустрії за версією видання The Software Report. Рейтинг складається на підставі відгуків представників галузі, а номінанти оцінюються за декількома критеріями, серед яких — результативність бізнесу, корпоративна культура, якість продуктів і стратегічне бачення.

«Як і раніше, у 2020 році лауреатами премії стали управлінці, чий стиль керівництва отримав високі оцінки як від колег, так і від професіоналів індустрії. У багатьох випадках ми були вражені рівнем підтримки і поваги з боку співробітників, — відзначили в The Software Report. — За підсумками опитування стало зрозуміло, що CEO необхідно мати дійсно унікальний набір навичок для побудови високоефективної організації зі стійкою культурою».

Нагадаємо, за останній рік Катерина Костерева увійшла одразу в декілька престижних рейтингів, среди яких — «Топ-33 найуспішніших бізнес-леді України» за версією Forbes Ukraine, «Підприємці року», опублікований виданням MC.today, а також «Жіноче лідерство» від медіа-бюро ekonomika+ і сайту WoMo.

The Software Report — видання про індустрію програмного забезпечення, яке є джерелом галузевої інформації, зокрема досліджень ринку і аналітики, новин, інформації про інвестиційну і бізнес-діяльності гравців ринку. Команда видання складається з редакторів і журналістів, які спеціалізуються на індустрії ПЗ.

 

Читайте також: