Bank of Georgia, один з найбільших банків Грузії, автоматизував внутрішній сервіс на платформі Creatio

Bank of Georgia, один з найбільших комерційних банків Грузії, побудував Service Desk на платформі Creatio для автоматизації внутрішнього сервісу. Уже в перший рік після впровадження системи кількість оброблених запитів збільшилася на 127%, а зараз команда банку обробляє близько 1000 звернень щодня.

Впровадження Creatio стало частиною тотальної діджиталізаціі роботи банку — інноваційність є відмінною рисою і однією зі складових успіху Bank of Georgia. За останні роки банк реалізував безліч цифрових проектів, і в 2020 році такий підхід до інновацій став яскравим прикладом далекоглядності, адже він дозволив впоратися з карантином, пов'язаним з COVID-19, і обмеженнями на роботу відділень.

Цільовими користувачами Service Creatio стали різні департаменти банку, в числі яких — служба підтримки, відділ розробки, служба роботи з клієнтами, IT-безпека. В рамках проекту була виконана інтеграція Creatio з внутрішніми інструментами банку, налаштований наскрізний процес обробки звернень, запущений портал самообслуговування і багато іншого.

Реалізацією займалася об'єднана команда замовника і компанії Sales'Up, партнера Terrasoft Ukraine. Олександр Андронік, CEO Sales'UP, зазначив: «Найчастіше банки досить консервативні в питаннях впровадження нових технологій і інструментів, але Bank of Georgia — відмінний приклад швидкості реалізації проектів цифрового трансформації. У співпраці з командою банку ми змогли оперативно впровадити Creatio для автоматизації внутрішнього сервісу і визначити вектор масштабування системи на інші департаменти».

Знайомтесь з деталями проекту побудови Service Desk у Bank of Georgia >>

 

Bank of Georgia — один з найбільших комерційних банків Грузії. Штаб-квартира банку знаходиться в Тбілісі, а акції котируються на Лондонській і Грузинській фондових біржах. Bank of Georgia пропонує різноманітну лінійку банківських продуктів, а також розгалужену мережу сервісних центрів, банкоматів і терміналів самообслуговування.