Creatio Academy: розклад регулярних і спеціальних практикумів в листопаді

Кінець листопада буде дуже насиченим у Creatio Academy. На слухачів чекає інтенсивна програма навчання, що будет включати як регулярні практикуми з розробки і користувацького налаштування Creatio, так і спеціальні одноразові тренінги, які будуть цікаві користувачам платформи. Обирайте відповідний практикум і реєструйтеся!

Спеціальні практикуми будуть присвячені таким темам:

Практикум підходить всім, хто хоче детально вивчити можливості останніх апдейтів Creatio 7.16.1-7.17.0. Основний час буде приділено практиці. У програмі навчання — лідогенерація за допомогою Facebook, робота з месенджерами в інтерфейсі Creatio, новий трекінг подій сайту, налаштування логіки роботи системи за допомогою бізнес-правил, робота з колекціями даних в процесах і багато іншого.

Тренінг розраховано на розробників, яким потрібно виконувати оновлення сторінок Creatio з бізнес-процесів. Слухачі познайомляться з розробкою користувацької дії бізнес-процесу, а також навчаться надсилати команди з серверної частини в клієнтську за допомогою каналу Websocket.

Не пропустіть регулярні практикуми по Creatio:

  • 24-27 листопада. Адаптація та налаштування Creatio

Практикум розроблено для консультантів з впровадження, CRM-координаторів, бізнес-аналітиків та інших користувачів, які володіють знаннями з функціональності будь-якого з продуктів лінійки Creatio на рівні кінцевого користувача і хотіли б познайомитися з можливостями для користувацького налаштування системи.

  • 24-27 листопада. Розробка в Creatio

Курс призначено для розробників-початківців на платформі Creatio, яким необхідно освоїти практичні навички з кастомізації продуктів і прийоми конфігурації проектних рішень. В ході курсу учасники розглянуть різні питання, серед яких — тонке налаштування середовища розробки, програмування бізнес-процесів, типові кастомізації, реалізація web-сервісів, можливості для інтеграцій і т.д.

Детальна програма та реєстрація на практикуми >>

Хочете отримати максимум користі від навчання? Пройдіть безкоштовні інтерактивні онлайн-курси, що відповідають темі вибраного практикуму. Курси включають в себе відео, статті, тести і практичні завдання і дозволять створити міцний базис перед проходженням практикумів.

 

Читайте також: