Творімо маленькі дива разом! Напередодні зимових свят Terrasoft запускає щорічну благодійну акцію

Уже другий рік напередодні зимових свят Terrasoft Ukraine проводить благодійну акцію: компанія пожертвує $5 за кожну іграшку, якою її клієнти, партнери та всі охочі «прикрасять» віртуальну новорічну ялинку. Навіть більше, компанія подвоїть суму пожертви за учасників, які зроблять публікацію про акцію в соцмережах.

Закликаємо всіх приєднатися до ініціативи: вибрати на офіційній сторінці акції іграшку на свій смак і прикрасити нею віртуальну ялинку. Кожна така іграшка — це $5, які ми перерахуємо благодійним фондам від імені клієнтів і партнерів, а також усіх небайдужих, які візьмуть участь в акції. Від вас не потрібен грошовий внесок — уся сума пожертви буде перерахована з бюджету Terrasoft Ukraine.

Ми вже кілька років співпрацюємо з благодійними організаціями. Так, минулого року в рамках такої ініціативи компанія перерахувала в декілька благодійних фондів по всьому світу понад $25000. Одним із них став фонд «Таблеточки», який вже понад 9 років захищає інтереси онкохворих дітей та їхніх сімей в Україні. Кошти пішли на обстеження, лікування, психологічну підтримку, а також організацію свят для маленьких підопічних організації.

Цього разу значно збільшилася кількість віртуальних новорічних прикрас: тепер прикрасити ялинку можна однією із 100+ іграшок із символікою країн, в яких представлені клієнти та партнери компанії.

«Минулого року ця ініціатива отримала неймовірну кількість добрих відгуків. Ми щасливі, що багато дітей з усього світу отримали необхідну допомогу, — говорить Катерина Костерева, CEO Terrasoft Ukraine. — Ми віримо, що цього року акція буде ще масштабнішою: її вже активно підтримують клієнти і партнери Terrasoft із різних куточків планети».

Щоб привернути увагу громадськості до акції, ми додали можливість поділитися у соціальних мережах унікальною іменною листівкою, яку можна створити на сайті всього за декілька кліків. Якщо ви поділитеся такою листівкою в соцмережах, ми подвоїмо суму пожертви з $5 до $10. Приєднуйтеся, акція триватиме до 31 грудня 2020 року включно.

Прикрасити ялинку >>

Вибирайте іграшку на свій смак, прикрашайте нашу ялинку та обов'язково діліться інформацією про цю добру ініціативу з друзями та колегами, щоб ще більше людей подарували частинку свого тепла тим, кому це дійсно потрібно.

І нехай Новий 2021 рік буде теплим і світлим!