Від однієї з найпрестижніших бізнес-премій світу до нагороди спеціалізованого CRM-видання — Creatio продовжує завойовувати міжнародне визнання

Осінній сезон бізнес-нагород традиційно виявився дуже успішним для платформи і продуктів Creatio — крім двох рейтингів від Gartner і Nucleus, за три місяці нам вдалося поповнити колекцію ще декількома важливими досягненнями. Експерти і клієнти відзначили не тільки low-code, CRM- і BPM-технології Creatio, а й діючу партнерську програму, що має колосальний вплив на розвиток спільноти Creatio по всьому світу.

Премія Stevie Award у категорії рішень для цифрової автоматизації процесів

Creatio стала срібним призером однієї з найбільш престижних міжнародних бізнес-премій Stevie Awards у категорії рішень для цифрової автоматизації процесів (Digital Process Automation, DPA). Згідно з думкою суддів, «всі інструменти, необхідні компаніям для конкуренції в сьогоднішньому світі, присутні в цьому продукті».

Цього року майже 4000 тисячі номінантів з 63 країн зареєструвалися, щоб отримати звання найкращого в різних категоріях, а переможців визначали 250 суддів з усього світу.

Рейтинг 2020 Cloud Partner Program Guide від міжнародного видання CRN®

Партнерську програму Creatio другий рік поспіль включають до 2020 Cloud Partner Program Guide — рейтингу, який складає міжнародне видання CRN® (входить до медіахолдингу The Channel Company). У списку відзначені програми провідних постачальників хмарних рішень, які розширюють можливості партнерів і прискорюють зростання їх бізнесу.

Партнерська спільнота Creatio налічує понад 700 організацій по всьому світу. Незалежно від моделі співпраці, компанія пропонує партнерам ряд переваг, серед яких — маржа до 50%, всебічний процес адаптації і підтримка вендором, гнучкі можливості переходу між рівнями програми. Раніше в цьому році партнерська програма Creatio отримала найвищу оцінку ще в одному рейтингу від CRN® — 2020 Partner Program Guide.

Премія The 2020 CRM Industry Leader Awards від експертів CRM Magazine

Creatio увійшла до числа переможців премії The CRM Market Leader Awards, яку провідне CRM-видання CRM Magazine щорічно присуджує найкращим гравцям світового CRM-ринку. Creatio вже декілька років поспіль включають в підсумковий список лідерів індустрії — система отримує високі оцінки за функціональність і задоволеність клієнтів. Цього року експерти особливо відзначили low-code/no-code можливості, які значно спрощують створення процесів, взаємодію з партнерами, інтеграції та розширення можливостей платформи.

Рейтинги найкращих BPM- и CRM-рішень від онлайн-платформи G2

Creatio названо лідером одразу двух рейтингів G2 Grid, Fall 2020 — найкращих CRM-рішень, а також рішень для управління бізнес-процесами. Для формування рейтингів враховувались відгуки, зібрані до 2 вересня 2020 року.

G2 — всесвітньо відома онлайн-платформа, яка допомагає компаніям вибирати програмне забезпечення і сервіси для бізнесу. Для оцінки G2 використовує інформацію з відкритих джерел та відгуки безпосередньо з платформи. На підставі цих даних унікальний алгоритм оцінює два ключові показники: рівень задоволеності клієнтів тими чи іншими продуктами, а також частку ринку цих продуктів. В результаті учасники рейтингу діляться на 4 категорії: лідери ринку, провідні компанії, претенденти на лідерство і нішеві гравці.

 

Нагадаємо, платформа і продукти Creatio з року в рік отримують визнання експертів з усього світу. В числі ключових досягнень 2020 року:

Дізнайтеся більше про можливості low-code платформи Creatio для управління бізнес-процесами і CRM >>