Як партнери Terrasoft допомагають Україні вистояти у боротьбі на економічному фронті

Усією спільнотою Terrasoft ми прагнемо допомогти Україні вистояти та об’єднуємо свої зусилля на економічному фронті. Разом із партнерами ми активно долучаємось до благодійних ініціатив та створюємо власні проєкти, що пришвидшують та полегшують функціонування бізнесу й організацію волонтерських процесів. Знайомтеся з добіркою корисних ініціатив, підтриманих партнерами Terrasoft, що можуть стати у нагоді вам або вашим клієнтам.

Програма підтримки українського бізнесу

До ініціативи підтримки українського бізнесу долучилися також і партнери Terrasoft. Beesender та Sales’Up приєдналися до нашої програми, мета якої — допомогти українським компаніям ефективніше використовувати свої ресурси.

Партнери надають 50% знижку на свої продукти, терміном від 1 до 2 років для клієнтів з України. Програмні рішення Beesender стануть у нагоді усім компаніям, які прагнуть удосконалити неголосову комунікацію з клієнтами за допомогою чатів та чат-ботів. Багатофункціональні продукти від Sales’Up дозволять автоматизувати роботу з клієнтською базою та замовленнями, процеси аналізу та планування продажів, фінансового аналізу та багато іншого.

Ознайомитися з деталями пропозицій партнерів можна на нашому сайті.

Національна платформа продовольчої безпеки

Проєкт реалізувала Держпродспоживслужба на базі платформи Creatio, а IT-компанія Banza виконала налаштування на волонтерських засадах. За допомогою Національної платформи продовольчої безпеки користувачі можуть відслідковувати стан забезпечення продовольством та іншими продуктами першої необхідності кожної окремої територіальної одиниці та області України, а також бачити актуальні дані щодо поточних потреб та пропозицій.

Платформа буде корисною органам державної влади, волонтерським організаціям, виробникам харчової продукції, роздрібним мережам, логістичним компаніям та іншим учасникам процесу продовольчого забезпечення. Дізнатися більше можна за посиланням, а приєднатися до ініціативи — на порталі dpss.creatio.com.

Ukrainian Refugees Work.EU

Головною метою цієї ініціативи є допомога українським біженцям знайти роботу за кордоном. Проєкт реалізував багаторічний партнер Terrasoft, компанія Be Tech. За допомогою платформи Creatio партнер побудував рішення, яке охоплює всі етапи працевлаштування — від відправки вакансії роботодавцем або резюме кандидатом до оформлення договору та навчання. Деталі про хід реалізації проєкту шукайте на сайті партнера.

 

Також нагадуємо, що Terrasoft пропонує спеціальні умови на свої продукти з метою підтримати український бізнес — знижку 50% на no-code платформу та CRM-продукти Creatio для оптимізації та прискорення процесів у цей складний період.

 

Читайте також:

  • Держпродспоживслужба запустила Національну платформу продовольчої безпеки на базі Creatio
  • Terrasoft автоматизував облік і розподіл гуманітарної допомоги для благодійного фонду «Я не один»
  • Terrasoft — з Україною. Як компанія допомагає народу України перемогти та пройти цей складний час якомога швидше