Вебінари

Вебінар «Marketing Creatio: нові можливості та плани з розвитку продукту на 2020»

2 квітня о 10:00 запрошуємо вас на вебінар з продуктовою командою Marketing Creatio, присвячений огляду корисних оновлень продукту і планам з розвитку на 2020 рік.

Вебінар «Нові можливості та плани з розвитку BPM-технологій Creatio»

27 лютого відбувся вебінар, присвячений новим можливостям Creatio для роботи з бізнес-процесами, найближчим оновленням і довгостроковим планам розвитку BPM-інструментів Creatio.

Вебінар «Штучний інтелект і машинне навчання в Creatio»

13 лютого відбувся вебінар, на якому слухачі дізналися, чому компанії впроваджують технології AI і машинного навчання, як AI-інструменти допомагають приймати оптимальні рішення і автоматизувати щоденні завдання, а також як самостійно налаштувати AI-модель в системі Creatio.

Вебінар: Нові можливості продуктової лінійки bpm’online 7.14
25 квітня відбувся реліз нової версії bpm'online 7.14. Під час вебінару слухачі дізналися про технологічні новинки в bpm'online.
BPM: від стратегії до операційної досконалості
28 лютого відбувся вебінар «BPM: від стратегії до операційної досконалості», під час якого слухачі дізналися, як підвищити продуктивність співробітників і поліпшити бізнес-результати, використовуючи підходи та інструменти BPM (Business Process Management).
Вебинар: Нові можливості продуктової лінійки bpm’online 7.13

13 листопада відбулася онлайн-презентація нової версії bpm'online 7.13. На презентації продуктові лідери Terrasoft розповіли про розвиток CRM- і BPM-технологій bpm'online, які допомагають компаніям прискорюватися!

Вебінар: Нові можливості продуктової лінійки bpm'online 7.12

18 квітня відбувся вебінар, присвячений інноваціям в bpm'online 7.12

Запис серії відкритих зустрічей з лідерами найбільших організацій - Сезони CRM і BPM
У конференц-залі Terrasoft відбулася серія з 4 відкритих зустрічей з топ-менеджерами та лідерами найбільших організацій — Сезони CRM і BPM. Кожен із заходів був присвячений трансформації внутрішніх процесів і підходів в роботі з клієнтами. Учасники познайомилися з кейсами та інсайтами експертів і…
Вебінар: «Клієнтський досвід майбутнього: як змінювати процеси взаємодії з клієнтами на гіпершвидкості»

Запрошуємо на вебінар з Полом Грінбергом, керуючим директором The 56 Group, LLC і автором бестселера «CRM на швидкості світла».

Вебінар: Єдина цифрова екосистема як основа для зростання і розвитку бізнесу

Запрошуємо на вебінар, який відбудеться у вівторок, 28 листопада, з 10:00 до 11:00.