Новини

13 травня 2022
13 травня випущено новий пакет оновлень платформи та продуктів Creatio. Ключовий фокус залишається незмінним — ми активно розвиваємо no-code технології платформи, щоб дати можливість користувачам без глибоких технічних знань дуже швидко створювати нові застосунки та процеси.
18 квітня 2022
Розвиток партнерської екосистеми — один із ключових пріоритетів групи Creatio. Наша партнерська спільнота нараховує сотні учасників у різних країнах і продовжує зростати. Представляємо вам 5 нових партнерів, які допоможуть втілювати в життя проєкти клієнтів у різних куточках світу за допомогою no-code технологій Creatio.
13 квітня 2022
Євген Лемеш, CHRO Creatio, розповів виданню Forbes Ukraine про те, як наша компанія адаптується до нової реальності та одночасно реалізовує проєкти, направлені на підтримку армії та економіки. Знайомтеся!
08 квітня 2022
Доступний пакет оновлень платформи та продуктів Creatio, який став завершальним у рамках переходу на версію 8.0 Atlas. Серед ключових інновацій, які отримають наші клієнти та партнери, — абсолютно новий дизайнер користувацьких інтерфейсів та новий фреймворк для no-code розробки застосунків. Окрім цього, ми продовжуємо розвивати базові CRM-продукти, інструменти адміністрування та професійні засоби для розробників на платформі Creatio.
07 квітня 2022
Creatio 8.0, яку ми презентували в рамках Freedom Релізу, включає no-code інструменти наступного покоління, що дозволяють створювати будь-які інтерфейси без обмежень і без жодного рядка коду, швидко компонувати функціональність із готових модулів і шаблонів, а також в єдиному середовищі управляти no-code розробкою застосунків. Знайомтеся з ключовими інноваціями та поліпшеннями Creatio 8 Atlas!
30 березня 2022
Команда Terrasoft продовжує реалізацію проєктів для волонтерських і громадських організацій, а також органів самоврядування. Так, за допомогою платформи Creatio були автоматизовані облік і логістичні процеси гуманітарної допомоги для благодійного фонду «Я не один», який співпрацює з Львівською міською радою та КМДА.
23 березня 2022
Держпродспоживслужба реалізувала проєкт по створенню Національної платформи продовольчої безпеки, яка дозволяє своєчасно отримувати інформацію про забезпечення продовольством окремих територіальних одиниць України. Для реалізації проєкту Terrasoft надав безкоштовні ліцензії на використання платформи Creatio, а IT-компанія Banza на волонтерських засадах виконала налаштування платформи.
23 березня 2022
Проєкт для Трускавецької громади — це одна з найрізноманітніших волонтерських ініціатив для допомоги країни, реалізованих командою Terrasoft. Проєкт спрямовано на реалізацію гуманітарних ініціатив місцевої влади і волонтерів, а також для допомоги внутрішньо переміщених особам в пошуку необхідної інформації, в тому числі стосовно пошуку житла.
18 березня 2022
Terrasoft запускає програму підтримки українського бізнесу і пропонує спеціальні умови на свої рішення: усі клієнти з України можуть придбати ліцензії на продукти Creatio за 50% від вартості. Крім того, компанія пропонує безкоштовні навчання та сертифікацію для клієнтів і партнерів, аби зробити процес впровадження максимально зручним і швидким.
17 березня 2022
У своєму дослідженні експерти Gartner проаналізували топ-16 SFA-рішень та їх ефективність для автоматизації В2В-, В2С- та партнерських продажів. Також вони презентували огляд ключової функціональності, якою повинні володіти SFA-рішення з урахуванням актуальних галузевих трендів. Знайомтеся зі звітом, щоб отримати практичні рекомендації для реалізації стратегії продажів за допомогою найкращих SFA-продуктів на ринку.