Готові процеси для омніканального фронт-офісу банку

Продукти для автоматизації процесів залучення, розвитку та утримання клієнтів банку. Використовуйте еталонні процеси для формування виняткового досвіду взаємодії клієнта з банком!
 
Залучення
Управління лідами
Управління продажами
Оформлення продуктів
Супровід клієнтів

Омніканальний фронт-офіс

Використовуючи продукти лінійки Financial Services Creatio, вибудовуйте персональні комунікації з клієнтами. Спілкуйтеся з клієнтами, використовуючи всі сучасні канали комунікацій: особистий кабінет, веб-сайт, контакт-центр, відділення банку, SMS, email та соціальні мережі.

Еталонні процеси
для залучення та обслуговування

Робота в продуктах лінійки Financial Services Creatio — це завжди робота за еталонними процесами, побудованими відповідно до найкращих практик. Залучайте, розвивайте й утримуйте клієнтів банку, оформлюйте кредитні, депозитні та транзакційні продукти, управляйте супроводом договорів, дотримуючись закладених у систему бізнес-процесів.

Інтерфейс, який люблять користувачі

 

Отримуйте задоволення від роботи в простому інтерфейсі продуктів Financial Services Creatio. Знаходьте потрібну функцію та інформацію не замислюючись — із додатком однаково зручно працювати на комп’ютері, планшеті та смартфоні.