Експертиза

Лінія магазинів EVA, найбільша національна мережа магазинів краси та здоров'я, запустила масштабний проект з покращення клієнтського досвіду на кожному етапі взаємодії з компанією. Про те, як за допомогою CRM-системи Creatio були автоматизовані процеси управління замовленнями і роботи контакт-центру, а також організовано складання і подальша актуалізація портретів клієнтів, читайте в нашому новому матеріалі.
Як перетворити зацікавлених осіб в лояльних клієнтів вашого бізнесу, які типи контенту сьогодні найбільш ефективні для лідогенерації і які інструменти прийшли на заміну холодним дзвінкам? Дізнайтеся про це з нашого матеріалу, в якому ми ділимося експертизою з побудови і ефективного управління лідогенерацією в В2В.
Як програма лояльності допомагає бізнесу максимально закривати потреби клієнтів, що необхідно для запуску ефективної ПЛ та яких результатів вона дозволяє досягти, дізнайтеся з нового e-book від нашого партнера, компанії Banza.
Агробудівельний альянс «АСТРА», один з найбільших постачальників і сервісних операторів сільськогосподарської техніки в Україні, автоматизував процеси продажів за допомогою CRM-системи Creatio. Про результати, яких вдалося досягти завдяки впровадженню цифрових інструментів, читайте в нашому новому матеріалі.
Low-code технології все активніше використовуються у розробці корпоративного програмного забезпечення. Що це за інструмент, як він допомагає компаніям прискорюватися і чому його популярність так стрімко зростає? Дуже детально про low-code інтернет-виданню AIN.UA розповіли лідери R&D Terrasoft — Віталій Гдуля та Іван Малафєєв. Знайомтеся!
З грудня 2020 року по січень 2021 року було проведено глобальне дослідження, в рамках якого було опитано понад 1000 бізнес- та ІТ-лідерів з 90+ країн. Результати опитування лягли в основу звіту, що містить дані про стратегії цифровий трансформації, поточної ролі low-code технологій, а також тенденції розвитку глобального ринку low-code/no-code. Знайомтеся з матеріалом і знаходьте шляхи для побудови стійкого бізнесу в новій реальності!
Bank of Georgia — один з найбільших комерційних банків Грузії. Одним з факторів успіху банку є його інноваційність: в пошуку кращих шляхів розвитку команда Bank of Georgia постійно впроваджує нові технології. Про один з таких проектів, створення внутрішнього Service Desk на платформі Creatio, ми і розповімо в нашому матеріалі.
Читайте в нашому новому матеріалі про те, з якими викликами для бізнесу та ІТ стикаються банки та інші фінансові організації, які завдання вирішують сучасні low-code технології і як вони впливають на розвиток індустрії.
Уже сьогодні low-code змінює роль ІТ та бізнес-ландшафт компанії та всього ринку. За оцінками Forrester, low-code платформи прискорюють розробку ПЗ в 10 разів у порівнянні з традиційними методами. Що ж це за інструмент, з яким в однаковій мірі може працювати кожен, і чому увага ІТ-директорів направлена на цю технологію? Ми спробували максимально повно розкрити цю тему — знайомтеся!
Як серед безлічі пропозицій на ринку знайти оптимальний інструмент, що працюватиме на досягнення ваших бізнес-цілей? Дізнайтеся з нашого нового матеріалу, який буде корисний і компаніям, що вперше впроваджують CRM, і тим, хто шукає нове рішення на заміну наявному.