Експертиза

Як серед безлічі пропозицій на ринку знайти оптимальний інструмент, що працюватиме на досягнення ваших бізнес-цілей? Дізнайтеся з нашого нового матеріалу, який буде корисний і компаніям, що вперше впроваджують CRM, і тим, хто шукає нове рішення на заміну наявному.
Про те, як політика цифровізації впливає на бізнес в цілому і на банківську галузь зокрема, розповів Нурлан Акшанов — заступник голови правління АТ «Жилстройсбербанк», одного з найбільших банків Казахстану.
Як великому банку вдалося автоматизувати процеси цілої бізнес-лінії, успішно масштабувати це рішення на інші підрозділи, а також про те, яку роль у цьому відіграла команда — читайте в інтерв'ю Лілії Олегівни Лазепко, члена Правління ОТП Банку.
Що робити компаніям, які бачать в AI шляхи для свого зростання та розвитку, але не наважуються впроваджувати нові інструменти з огляду на їхню очікувану складність? У нашому матеріалі ми перетворюємо штучний інтелект із чорної скриньки в простий і зрозумілий інструмент, що є доступним кожній компанії. Знайомтеся!
«Август-Україна», один із лідерів ринку засобів для захисту рослин, впровадила інструменти Creatio (раніше bpm’online) для вдосконалення польових продажів. Дізнайтеся на прикладі компанії, як оптимізувати ключові процеси роботи регіональних представників — від формування та виконання задач до контролю та аналізу їх роботи.
Комплексний підхід до трансформації бізнесу дозволив «Метал Холдингу», одному з лідерів ринку металопрокату, вдвічі збільшити частку ринку та обсяги продажів, а також у 5 разів — дохід. Детально про впроваджені зміни читайте у нашому матеріалі.
Як організувати системну роботу всіх підрозділів компанії, забезпечити швидку реалізацію змін і поліпшити бізнес-результати, використовуючи підходи та інструменти BPM (Business Process Management)? Дізнайтеся з вебінару «BPM: від стратегії до операційної досконалості», відеозапис якого доступний за посиланням.
Глибокий аналіз ключових метрик та чіткі бізнес-процеси дозволяють збільшити частку успішних продажів на 38%. Про те, які інструменти та показники допоможуть підвищити ефективність процесу продажів — у нашому новому матеріалі. Приємного читання!
У 2017 році «ТАВРІЯ В», один з найбільших ритейлерів України, модернізувала програму лояльності за допомогою технологій Creatio (раніше bpm’online) й на підставі цього досвіду визначила 7 рекомендацій для успішної реалізації таких проектів. Детальніше про них розкажуть Сергій Шаповалов, заступник IT-директора, керівник R&D, і Тетяна Малєй, керівник відділу CRM.
З чого почати автоматизацію бізнес-процесів і як навчитися працювати за принципом «вчасно»? Як створити орієнтовану на результат команду однодумців і чому BPM-технології є відправною точкою у побудові гнучкої моделі роботи організації? Дізнайтеся про це від IT-професіонала з 18-річним досвідом — Анатолія Вовнюка, Начальника департаменту ІТ, Нафтогаз України.