Впровадження продуктів Creatio

 

Нас надихає створювати найкращі у світі технології управління бізнес-процесами, що допомагають компаніям прискорювати трансформацію свого бізнесу.

Унікальна синергія інтелектуальної платформи управління бізнес-процесами та єдиної CRM-системи, з готовими додатками та шаблонами Marketplace, дозволяє компаніям швидше впроваджувати корпоративне ПЗ, а 500+ партнерів в усьому світі надають послуги ІТ-консалтингу і впровадження продуктів Creatio.

Фази впровадження проекту

Методологія впровадження Creatio заснована на PRINCE2 — визнаному в усьому світі підході, який допомагає значно зменшити терміни реалізації проектів, поліпшити взаємодію між учасниками команди та надати рішення, яке максимально відповідає очікуванням замовника. Підхід PRINCE 2 використовується усіма партнерами Terrasoft та поділяється на такі фази впровадження: elaboration, execution, transition і operation.

Elaboration

Деталізація цілей і завдань проекту

 

Формування бачення роботи в системі

Execution

Адаптація та поетапні поставки рішення

Transition

Наскрізне тестування

 

Дослідна експлуатація

 

Дослідно-промислова експлуатація

Operation

Завершення проекту

 

Активація підтримки проектного рішення

 

Аналіз результатів

Elaboration

На першому етапі експерти компанії-інтегратора разом із вами складуть календарний план проекту, сформують концепцію, деталізують цілі та завдання впровадження системи.

Підготовка статуту проекту

Статут — основний документ проекту, який деталізує домовленості між сторонами. У межах підготовки статуту проводиться ІТ-консалтинг, поглиблено опрацьовуються потреби клієнта, формуються цілі, завдання, терміни та хід проекту.

Формування концепції

Мета Концепції — сформувати загальне розуміння роботи у майбутній системі. Концепція розробляється на підставі ваших бізнес-кейсів і описує весь процес роботи користувачів, з урахуванням дій поза системою.

Execution

Продукти Creatio передаються клієнту кількома поставками — окремими функціональними блоками, готовими до використання. Кожна подібна поставка включає технічний дизайн, роботи з адаптації системи, а також тестування функціональності робочою групою.

Після завершення фази Execution система містить усі розділи і функціональні елементи, налаштовані з урахуванням ваших вимог.

Технічний дизайн

Всі ваші вимоги до системи будуть чітко зафіксовані: логіка системи, інтеграції, звіти, а також тест-кейси, необхідні для здачі налаштованої системи.

Адаптація та тестування

Експерти компанії-інтегратора налагодять систему згідно ваших вимог. Перевірку та тестування налаштування здійснить виділена з вашого боку команда.

Здача функціональних блоків

Команда розробки продемонструє адаптоване рішення, і ви разом з нею виконаєте тест-кейси.

Тестування поставки замовником

Ваша команда самостійно протестує систему, перевірить її роботу за допомогою тест-кейсів, а також сформує побажання і зауваження.

Transition

На цьому етапі робоча група протестує увесь системний функціонал. Ваші працівники пройдуть навчання по роботі з системою, і, в результаті, ви отримаєте продукт, повністю готовий до використання та адаптований до ваших вимог.

Тестова експлуатація

Команда компанії-інтегратора проведе наскрізне тестування системи і передасть продукт вашій робочій групі після виконання тест-кейсів.

Дослідна експлуатація

Дослідницька група пройде навчання і почне роботу в системі. Перші дні роботи користувачів можуть супроводжуватися експертами партнера у форматі «Baby-sitting».

Дослідно-промислова експлуатація

Експерти компанії-інтегратора проведуть навчання для усіх ваших співробітників. Пілотна група розпочне роботу з системою.

Operation

Ви підіб’єте підсумки та результати проекту, підпишете акти виконаних робіт, а експерти партнера проведуть опитування задоволеності й активують підтримку проектного рішення.

Завершення проекту

Під час особистої зустрічі експерти компанії-інтегратора презентують результати проекту і функціональність системи. Після підписання усіх документів про завершення проекту обидві сторони сформують план подальшого розвитку.

Активація підтримки проектного рішення

З цього дня всі ваші співробітники починають роботу з системою. Даний процес також буде супроводжуватися виділеним менеджером з нашого боку та службою підтримки — Success Management.