НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПРИСКОРЕННЯ ПРОДАЖІВ, МАРКЕТИНГУ Й СЕРВІСУ

Повністю оновлений розділ «Планування»

Плануйте та контролюйте головні бізнес-показники в режимі реального часу

Повністю оновлений розділ «Планування» в bpm’online значно розширює можливості план-фактного аналізу продажів та інших числових показників роботи компанії.

Оновлені інструменти планування дають можливість засобами для користувача налаштовувати зрізи з будь-якого розділу системи, а також включати в план різні числові дані: введені вручну, вибрані з системи або розраховані на підставі інших даних за вказаною формулою.

Працюючи з планом, ви можете використовувати зрозумілі візуальні інструменти для налаштування формул розрахунку, приховувати або відображати колонки, які використовуються для підрахунку проміжних результатів, групувати дані й відображати їх в ієрархічному вигляді.

Нові макроси в розсилках та оновлений дизайнер контенту

Перетворіть email на ефективний інструмент маркетингу і продажів

Безперервні поліпшення дизайнера контенту забезпечують користувачів новітніми технологіями для підготовки шаблонів email-повідомлень і персоналізації комунікацій із різними сегментами одержувачів.

Система може динамічно формувати ім'я та email відправника в розсилках за допомогою макросів. Наприклад, ви можете надсилати листи клієнтам від імені відповідальних менеджерів. Крім того, реалізовано підтримку динамічного контенту в підзаголовках листів (preheaders).

Налаштовувати шаблони розсилок стало простіше завдяки оновленню інтерфейсу дизайнера контенту. Тепер налаштування шаблону складається з трьох кроків: на першому етапі готується вміст листа, далі заповнюються параметри відправника й розсилки, потім перевіряється зовнішній вигляд шаблону для різних сегментів одержувачів. Тут ви можете завантажити шаблон в html-форматі й надіслати тестовий лист.

Html-код листа генерується з акцентом на мобільну версію та мінімізацію коду. При цьому система перевіряє коректність підготовки шаблону й на спеціальній панелі валідації відображає попередження про всі знайдені помилки листа. Розсилки з таким шаблоном зберігаються у вигляді чернеток, при цьому їх не дозволяється надсилати й використовувати в кампаніях.

Нові елементи в дизайнері кампаній

Швидше перетворюйте холодні ліди на теплі й готові до купівлі

Завдяки цілій низці поліпшень у дизайнері кампаній можливостей для автоматизації маркетингу і зрощування лідів стало ще більше.

Нові елементи дають можливість автоматично додавати або змінювати дані під час виконання кампанії. Наприклад, можна створювати ліди, планувати завдання, оновлювати інформацію про контакт або вносити зміни в інші записи, пов’язані з учасниками кампанії.

Розширити базовий набір елементів кампанії можна за допомогою конектора для Viber- і SMS-розсилок. Готовий застосунок до bpm’online дає можливість не тільки вводити комунікації через Viber і SMS в тригерні кампанії, а й управляти масовими розсилками за цими каналами.

Також до bpm’online додано налаштування для повторного введення учасників у кампанію через зазначений час, а також можливість зациклити кампанію з обмеженням за таймером або заданою умовою. Крім того, на сторінці кампанії з’явилися додаткові індикатори для отримання більш точної картини про хід виконання сценарію кампанії в режимі реального часу.

Готові доповнення й конектори для поліпшення клієнтського досвіду

Підвищуйте якість сервісу й розширюйте канали комунікацій із клієнтами

Завдяки цілій низці готових доповнень до bpm’online можна розширити функціональність системи й інтегрувати її з різними зовнішніми застосунками та сервісами.

Наприклад, ви можете встановити чат-бот для створення і відстежування звернень через Viber, Telegram, WhatsApp, FacebookMessenger, Twitter, Skype та інші месенджери. А конектор до системи моніторингу YouScan допоможе ефективно управляти репутацією бренда.

Конектор до Robovoice стане гарним помічником в організації контакт-центру — він дає можливість гнучко вбудовувати в процеси роботу з голосовим роботом: запускати автоматичні телефонування, розпізнавати мовлення, вести діалог за заданим сценарієм та багато іншого. А за допомогою сервісу Call2Tell SIP Client платформу bpm’online можна швидко під’єднати до будь-якої програмної, віртуальної або гібридної IP-АТС чи зовнішнього SIP-номера провайдера телефонії.

Командам підтримки може стати в пригоді доповнення для подання каталогу сервісів у зручному візуальному вигляді, а також конектор до системи моніторингу Zabbix.

Крім того, дещо поліпшено роботу зі зверненнями в bpm’online. Наприклад, доступна можливість відповідати за шаблоном у стрічці звернення — завдяки цьому можна швидко залишити типові коментарі щодо звернення, не загубивши при цьому важливої інформації.

 

Оцініть переваги low-code технологій bpm’online для управління бізнес-процесами й CRM

Дізнатися більше

Оновлений мобільний застосунок bpm’online

Тримайте руку на пульсі, де б ви не були

Одразу кілька покращень торкнулися мобільного застосунку bpm’online, завдяки чому розширено функціональність системи, з якої користувачі можуть працювати у віддаленому режимі.

Зведена інформація за колонками (кількість записів, сума, середнє тощо), налаштована в основній системі, тепер відображається і в мобільному застосунку. Функціональність доступна в онлайн- та офлайн-режимах, при цьому значення розраховуються з урахуванням встановлених в розділі фільтрів.

За допомогою готового доповнення можна спростити роботу зі зведеною історією щодо контрагента або контакту — після його встановлення хронологія відобразиться в зручному візуальному вигляді.

На додаток, ми впровадили універсальний формат посилань на сторінки bpm’online, завдяки якому посилання на мобільному пристрої можна відкривати як у браузері, так і в мобільному застосунку. Крім того, прискорили процес синхронізації мобільного застосунку з основною системою, а також додали підтримку iOS 13 та Android Q.

Готові рішення для прискорення внутрішніх процесів організації

Підвищуйте продуктивність співробітників і спрощуйте їхню роботу

Ми продовжуємо розробляти нові доповнення до bpm’online, вдосконалювати інтерфейс і розвивати базову функціональність системи, щоб робота користувачів була максимально продуктивною.

 • Для організації командної роботи й підтримки процесів управління проектами стануть корисними конектори до платформ Trello та YouTrack.
 • Ви можете налаштувати надсилання повідомлень користувачам у Telegram, Viber, Slack та Email про додавання або зміну будь-якого запису системи.
 • Є можливість налаштування для користувача обчислюваних графіків у дашбордах та висновках системи.
 • При злитті дублів додано попередній перегляд зображень — із них ви можете вибрати потрібне зображення, яке буде збережено в результуючий запис.
 • У реєстрі з можливістю редагування додано функцію налаштування агрегованих колонок і колонок пов’язаних об’єктів.
 • Розширено можливості адаптації інтерфейсу bpm’online з урахуванням корпоративної символіки.

РОЗВИТОК LOW-CODE ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ НАЛАШТУВАННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ СИСТЕМИ

Розширені інструменти для налаштування порталу

Швидко запускайте портал у роботу та адаптуйте профілі користувачів порталу

Нові інструменти порталу дадуть можливість прискорити його налаштування та спростити взаємодію компанії з внутрішніми й зовнішніми користувачами — співробітниками, клієнтами, партнерами.

Для користувачів порталу оновлено сторінку профілю, а також додано профіль організації на порталі. При цьому користувач може не тільки переглянути, а й самостійно змінити дані профілю на порталі, наприклад, актуалізувати електронну адресу або номер телефону.

Також у фокусі оновлення — скорочення часу на налаштування порталу і запуск його в роботу. Для цього в дизайнері системи виділено групу налаштувань порталу і в окрему групу зібрано всі довідники, які потрібні для налаштування порталу. Крім того, в майстрі розділів додано можливість кількома кліками змінювати інтерфейс сторінки профілю користувача й організації на порталі.

Додаткові можливості для управління користувачами порталу

Спростіть завдання з налаштування прав доступу користувачів порталу

У новій версії розширено інструменти з управління користувачами та їхніми правами доступу на порталі, завдяки чому можна делегувати частину функцій адміністратору порталу.

Управляти списком користувачів порталу стало набагато простіше — можливість активувати й деактивувати користувачів порталу тепер доступна не тільки в основному застосунку bpm’online, а й у профілі організації на порталі.

В адміністратора порталу з’явилася можливість розподіляти права доступу користувачів порталу, вказуючи в профілі їхні ролі. При цьому список ролей, доступних для налаштування на порталі, визначається адміністратором основного застосунку.

На додаток, основні операції з користувачами порталу (створення організації, додавання й активація користувачів) можна виконувати в bpm’online на сторінці контрагента без потреби переходити в дизайнер системи. Налаштування доступні адміністратору bpm’online й іншим користувачам основного застосунку, яким надано таке право.

Оновлені інструменти адміністрування bpm’online

Гнучко розмежовуйте права доступу й контролюйте зміни

Ми прагнемо максимально спростити і прискорити роботу адміністратора bpm’online, тому регулярно здійснюємо ревізію інструментів адміністрування та опрацьовуємо ваш зворотний зв’язок.

Для більш тонкого налаштування прав доступу користувачів на операції в системі додано можливість розмежовувати права на запуск бізнес-процесів.

Повністю оновлено інтерфейс журналу змін. Крім того, стало зручніше переглядати історію змін щодо окремих записів системи — відкрити журнал змін і порівняти дані до та після змін можна безпосередньо зі сторінки редагування запису.

Оновлено інтерфейс журналу інтеграцій, а сам журнал перенесено в розділ «Довідники».

РОЗВИТОК ІНСТРУМЕНТІВ ПЛАТФОРМИ

Підтримка відкритого ПЗ

Вибирайте СУБД Postgre SQL при розгортанні bpm’online на своєму майданчику

У версії 7.15 реалізовано підтримку СУБД Postgre SQL для продуктів bpm’online marketing і bpm’online sales.

Тепер усі основні продукти лінійки bpm’online — studio, marketing, sales, service — сумісні з цією СУБД, яка є відкритою, підтримує роботу на вільних операційних системах (наприклад, Linux), відрізняється високою надійністю, продуктивністю й динамічно розвивається.

Нагадаємо, продукти bpm’online сумісні з СУБД Microsoft SQL Server, Oracle і PostgreSQL. При розгортанні застосунку на своєму майданчику ви можете вибрати ту СУБД, яка вже використовується у вашій інфраструктурі, має налагоджені процеси, необхідні ліцензії та ресурси.

Новий інструментарій для розробників

Прискорюйте процеси розробки застосунків на платформі bpm’online

До нової версії bpm’online увійшло одразу кілька нових інструментів для розробників на платформі bpm’online.

 • Реалізовано API для розробки вебсервісів, сумісних з .NET Framework на ОС Windows і платформою .NET Core.
 • З’явилася можливість додавати до об'єкта подільні колонки з точністю 8 знаків після коми для здійснення більш точних розрахунків.
 • Стало набагато простіше створювати деталі з великим вибором значень (зв'язок «багато до багатьох» через окрему таблицю розв'язки).
 • Розроблено a href="https://marketplace.terrasoft.ua/app/acceptance-testing-framework-bpmonline" target="_blank">фреймворк для автоматизації приймальних тестувань bpm’online.
 • Утиліту командного рядка bpmcli розширено новими командами, які дають можливість перевести сайт у режим розробки, додавати в пакет елементи з використанням визначених шаблонів, виконувати SQL-скрипти на сайті, а також виводити лог встановлення пакета в консоль і в файл.
 • Підготовлено універсальну утиліту, яка значно спрощує процес оновлення програми в on-site.

Знайомтеся з детальним описом функціональності пакетів оновлень bpm’online та реєструйтеся на тест-драйв!