Онлайн-презентація нової версії Creatio 7.16

Ще більше фокусуйтеся
на потребах клієнтів і партнерів
з новими low-code інструментами Creatio

Дивіться запис презентації, щоб дізнатися більше про технологічні новинки у Creatio 7.16!

60

хвилин занурення в технології low-code, BPM і CRM разом із лідерами R&D Terrasoft

70+

оновлених модулів
у платформі та продуктах
Creatio

65+

нових застосунків
на Creatio Marketplace
за останні 6 місяців

Головні інноваціїв Creatio 7.16

#LOW-CODE#BPM ШВИДШЕ СТВОРЮЙТЕ Й АВТОМАТИЗОВУЙТЕ БІЗНЕС-ПРОЦЕСИ

Оцініть помітне спрощення і прискорення роботи з діаграмами процесів. Оновлений інтерфейс дизайнера виконуваних процесів має більше зручних Drag&Drop інструментів і вбудованих правил валідації під час побудови діаграм. А BPM-ядро посилено функцією конвертації процесів для швидкого імпорту описових діаграм із файлів *.bpmn у виконувані процеси Creatio.

#AI#CRM ФОКУСУЙТЕСЯ НА ПОТРЕБАХ КЛІЄНТІВ

Використовуйте ML-технологію Next-best offer, щоб краще розуміти потреби клієнтів і рекомендувати продукти та послуги, які з більшою ймовірністю їх задовольнять. А ціла низка поліпшень у маркетингових кампаніях і дизайнері контенту, а також наочні пояснення логіки розрахунку термінів за зверненнями допоможуть ще більше сфокусуватися на кожному клієнті, адже робота з системою стане більш простою і зручною.

#PRM ОРГАНІЗУЙТЕ ТІСНУ ВЗАЄМОДІЮ З ПАРТНЕРАМИ

Нова PRM-функціональність Creatio стане драйвером зростання партнерських продажів та інструментом для підвищення якості обслуговування партнерів. Завдяки партнерському порталу ви можете організувати спільну роботу з партнерами протягом всього циклу продажів, від залучення клієнта до оформлення замовлення, управляти параметрами партнерської програми, відстежувати поточні й цільові показники партнерів, налагодити роботу з партнерськими фондами та багато іншого.

Тест-драйв

#ANALYTICS ОТРИМАЙТЕ ПРОЗОРУ КАРТИНУ РОБОТИ КОМПАНІЇ

Плануйте і контролюйте основні бізнес-показники в єдиному середовищі та за різними зрізами. Оновлений розділ «Планування» отримав автоматичний розрахунок підсумкових значень за рівнями ієрархії й можливість налаштувати зовнішній вигляд плану. Завдяки новому компоненту для візуалізації дашбордів поліпшено роботу користувачів з аналітикою й розширено можливості її налаштування.

#UX #MOBILE ПІДВИЩУЙТЕ ОПЕРАЦІЙНУ ЕФЕКТИВНІСТЬ

Швидше вирішуйте щоденні завдання й будьте продуктивними, де б ви не були, завдяки безлічі UX-поліпшень Creatio. У новій версії ми підвищили швидкість глобального пошуку, оптимізували синхронізацію пошти з MS Exchange, поліпшили відображення реєстрів, прискорили роботу мобільного застосунку та додали багато корисних функцій для поліпшення роботи з платформою й продуктами Creatio.

#ADMIN СПРОСТІТЬ АДМІНІСТРУВАННЯ СИСТЕМИ

Звільніть час адміністратора системи — в системі з’явилися нові можливості, завдяки яким стало простіше управляти ліцензіями користувачів і працювати з журналом змін. Крім того, з’явилося більше можливостей для роботи в режимі безпечного під’єднання до застосунку, який забезпечує надання керованого доступу в систему службі підтримки Creatio для прискорення вирішення звернень.

#CORE ВИКОРИСТОВУЙТЕ НАДІЙНИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ПРОЕКТІВ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ

Ми продовжуємо розвивати можливості платформи та розширювати підтримку відкритого ПЗ, зокрема .NET Core, Postgre SQL та інших технологій, щоб забезпечити роботу Creatio на операційних системах сімейства Linux, що відрізняються високою надійністю, продуктивністю й динамічно розвиваються.

У кожному релізі ми даємо оновлення платформи та всієї продуктової лінійки Creatio!

Дивіться запис презентації релізу, знайомтеся з детальним описом оновлень Creatio та реєструйтеся на тест-драйв

Тест-драйв