Онлайн-презентація
нової версії Creatio 7.17

Ще більше можливостей
для створення low-code компанії

Дивіться запис презентації, щоб дізнатися більше про технологічні новинки у Creatio 7.17!

60

хвилин занурення
в технології low-code, BPM і CRM разом із лідерами R&D Terrasoft

70+

оновлених модулів
у платформі та продуктах Creatio

8

включень
із «живими» показами найбільш затребуваних новинок системи

ГОЛОВНІІННОВАЦІЇв Creatio 7.17

#LOW-CODE ЩЕ БІЛЬШЕ ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ ШВИДКОГО НАЛАШТУВАННЯ РОЗДІЛІВ CREATIO

У системі з’явилося ще більше інструментів для налаштування правил заповнення полів і відображення елементів на сторінці. Наприклад, ви можете вказати формат відображення дати або точність числового поля, налаштувати логіку розрахунку значення за формулою або умови, за яких з’явиться додаткова вкладка або група полів. Такі налаштування не потребують написання програмного коду — достатньо вказати умови в майстрі розділів.

#BPM ПІДТРИМКА РОБОТИ З БАГАТОПРИМІРНИКОВИМИ ПІДПРОЦЕСАМИ

Реалізовано механізм багатопримірникового виконання підпроцесів, що дає можливість low-code засобами працювати з колекціями даних у процесах. Передбачено вибір режиму виконання (послідовно або паралельно), збереження результатів у журналі процесів і на діаграмі виконання, робота з колекціями в параметрах процесу, трасування параметрів і багато іншого.

#CORE ОНОВЛЕНИЙ ФРЕЙМВОРК ДЛЯ УПРАВЛІННЯ КОНФІГУРАЦІЄЮ

У Creatio 7.17 повністю оновлено розділ «Конфігурація» і дизайнери конфігураційних елементів, в яких зосереджені професійні інструменти для глибокого конфігурування системи. Завдяки повній переробці інтерфейсу і безлічі нових можливостей робота з оновленим фреймворком стала набагато швидшою і простішою.

#MOBILE ВІЗУВАННЯ В МОБІЛЬНОМУ ЗАСТОСУНКУ

Організувати процес візування договорів, рахунків, замовлень і будь-яких інших сутностей системи тепер можна і з використанням мобільного застосунку. Для створення цього модуля використано новий фреймворк для нативної розробки функціональності, що дозволяє зробити роботу із Creatio на мобільному пристрої максимально зручною.

#AI ГОТОВА ML-МОДЕЛЬ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРОДАЖІВ

У Creatio з’явилася ще одна готова модель машинного навчання — з її допомогою система аналізує накопичену інформацію з продажів і рекомендує продукти, які клієнт із високою ймовірністю придбає. Нагадаємо, весь цикл налаштування ML-моделей, включаючи параметри і процеси прогнозування, можна виконати користувацькими засобами.

#CRM РОЗШИРЕНІ ІНСТРУМЕНТИ ПЛАН-ФАКТНОГО АНАЛІЗУ ПОКАЗНИКІВ

У розділі «Планування» додано можливість складати плани «зверху вниз», автоматично розраховувати показники із заданою періодичністю, зберігати різні версії планів та порівнювати їх з поточним варіантом, налаштовувати залежні таблиці або базувати розрахунки на історичних даних і багато іншого.

#CRM БЕЗШОВНА ІНТЕГРАЦІЯ З МЕСЕНДЖЕРАМИ

Технології омніканальності в Creatio активно розвиваються — великий перелік каналів поповнився Facebook Messenger! Прямо в системі можна обробити вхідний чат, надати консультацію клієнту, відправити матеріали, створити звернення або запустити процес. При цьому історія листування збережеться в профілі клієнта і буде доступна для подальшої обробки.

#CRM РОЗВИТОК ТЕХНОЛОГІЙ EMAIL-МАРКЕТИНГУ

Тепер ви можете відправляти email-розсилки із системи ще й через популярний поштовий сервіс SendGrid! Також додано цілу низку додаткових можливостей при роботі з аудиторією розсилки і стало простіше працювати з шаблонами листів — Creatio перевіряє HTML-код і повідомляє про наявність помилок.

#CRM ОНОВЛЕНИЙ СЕРВІС ВЕБ-ТРЕКИНГУ

Завдяки повністю оновленому сервісу трекінгу подій сайту користувачі отримають набагато більше інструментів для аналізу поведінки аудиторії. У числі можливостей — налаштування трекінгу для кількох сайтів, розширений список типів відслідковуваних подій, фіксація історії навіть при незавершеній сесії і багато іншого.

#CRM НОВА ДІАГРАМА ВЗАЄМОЗВ’ЯЗКІВ КОНТАКТІВ І КОНТРАГЕНТІВ

У системі повністю оновлено діаграму взаємозв’язків, завдяки чому будувати взаємовідносини з клієнтами і партнерами стане набагато простіше. Новий модуль дозволяє в декілька кліків вказати взаємозв’язки, побачити професійні та особисті зв’язки контактів, а також налаштувати їх групи як у межах організації, так і поза нею.

#ANALYTICS ЗВЕДЕНІ ЗВІТИ В ІНТЕРФЕЙСІ CREATIO

У всіх продуктах Creatio з’явилася можливість налаштовувати зведені звіти, за допомогою яких дані можна групувати в зручному для аналізу вигляді. На додаток до стандартних функцій, у зведених таблицях можна відображати кількість унікальних записів і медіану, а також використовувати математичні формули для розрахунку значень числових полів.

У кожному релізі ми даємо оновлення платформи та всієї продуктової лінійки Creatio!

Дивіться запис презентації релізу, реєструйтеся на тест-драйв!

Тест-драйв