Нова версія

Прискорюйте процеси і ще швидше трансформуйтеся з урахуванням актуальних потреб бізнесу

За 90 хвилин в ефірі лідери R&D Terrasoft презентували ключові оновлення
low-code платформи і CRM-продуктів Creatio. Дивіться відео, щоб дізнатися більше
про інновації у Creatio 7.18!

СТРАТЕГІЯ

Ключові напрямки розвитку low-code/no-code платформи Creatio на 2021

НОВЕ В РЕЛІЗІ

Короткий огляд змін у платформі та продуктах Creatio за останні 6 місяців

LIVE DEMO

«Живий» показ найважливіших технологічних новинок у Creatio 7.18

ІННОВАЦІЇ У ПЛАТФОРМІ Creatio

#DESIGN NO-CODE ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ НАЛАШТУВАННЯ ДОМАШНІХ СТОРІНОК

Головна інновація Creatio 7.18 — у системі реалізовано новий інструмент для налаштування домашніх сторінок, який стане першим кроком до повного оновлення майстра розділів. Дизайнер використовує абсолютно нові підходи й технології для побудови інтерфейсів, водночас він максимально простий і зручний для користувачів.

#BPM РОЗШИРЕНІ МОЖЛИВОСТІ З УПРАВЛІННЯ ФАЙЛАМИ У ПРОЦЕСАХ

Дизайнер бізнес-процесів доповнено користувацькими інструментами для управління файлами, які потрібні під час виконання процесу. Наприклад, є можливість генерувати файли за шаблонами, прикріплювати їх до записів у системі, відправляти вкладенням по email. Окрім того, стало зручніше налаштовувати права доступу для запуску користувачами окремих бізнес-процесів.

#AI РОЗВИТОК ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ CREATIO

У Creatio 7.18 реалізовано новий тип моделі для пошуку схожих записів за неструктурованими текстовими даними, а також додано можливість пакетного прогнозування для вирішення завдань класифікації. Крім того, з’явилося декілька інструментів, які дозволять спростити налаштування моделей машинного навчання та допоможуть швидше розібратися у принципах їх роботи.

#INTEGRATION LOW-CODE ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ІНТЕГРАЦІЇ З SOAP-СЕРВІСАМИ

Для прискорення інтеграції Creatio із зовнішніми системами автоматизовано налаштування SOAP-сервісів. Достатньо вказати посилання на WSDL-файл з описом сервісу — й усі необхідні налаштування будуть виконані автоматично. Крім того, для REST- і SOAP-сервісів з’явилася можливість дослідити веб-сервіс, протестувати його роботу й виконати налагодження безпосередньо в процесі налаштування.

#CORE РОЗВИТОК ФРЕЙМВОРКУ ДЛЯ ГЛИБОКОГО КОНФІГУРУВАННЯ СИСТЕМИ

Професійний фреймворк для управління конфігурацією продовжує розвиватися. Тепер ви можете виконувати дії відразу над декількома елементами, управляти параметрами клієнтських модулів і багато іншого. Також серед нових можливостей платформи — інтеграція із зовнішнім сховищем файлів за протоколом S3, підтримка Redis Cluster і ціла низка поліпшень у роботі з пакетами.

ОНОВЛЕННЯ БАЗОВИХ МОДУЛІВ CREATIO

#COMMUNICATIONS НОВІ КАНАЛИ ТА ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ШВИДКОЇ ОБРОБКИ ЧАТІВ

Список вбудованих у Creatio каналів комунікації розширено WhatsApp і Telegram, а також з’явилася можливість використовувати бот-платформи для первинної обробки повідомлень з Facebook Messenger. Окрім того, користувачі отримали відразу декілька поліпшень, які дозволять спростити та прискорити роботу з чатами в інтерфейсі Creatio.

#MOBILE ПОЛІПШЕННЯ МОБІЛЬНОЇ ПЛАТФОРМИ CREATIO

У мобільному застосунку підтримується гібридний режим для функціональності візування, а також додано декілька поліпшень у роботі з візами. Крім цього, для пристроїв на платформі iOS реалізовано механізм фонової синхронізації даних.

РОЗВИТОК CRM-ФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ CREATIO

#MARKETING НОВІ МОЖЛИВОСТІ З АВТОМАТИЗАЦІЇ МАРКЕТИНГОВИХ КАМПАНІЙ

Модуль управління кампаніями отримав в Creatio 7.18 найбільшу кількість нових можливостей! Серед них — робота з аудиторією з будь-якого об’єкта системи, нові елементи для виключення дублів і довільного розподілу учасників по гілках кампанії, можливість налаштування умов переходу на підставі відповіді на email, відображення сумарної кількості учасників по кроках та інші зміни.

#MARKETING БІЛЬШЕ ОПЦІЙ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ДОСТАВЛЮВАНОСТІ РОЗСИЛОК

При роботі з розсилками у Creatio з’явилася ціла низка інструментів, які дозволяють ще більш гнучко управляти параметрами відправлення листів для поліпшення їх доставлюваності. Ви можете розподіляти відправлення розсилки за часом для «прогріву» холодної аудиторії, відправляти листи за вказаним розкладом, управляти пріоритетністю відправлення, відстежувати прогрес і багато іншого.

Тест-драйв

#SALES РОЗВИТОК ТЕХНОЛОГІЙ ПЛАН-ФАКТНОГО АНАЛІЗУ ПОКАЗНИКІВ

У розділі «Планування» додано функцію drill-down до максимально можливого рівня деталізації даних. За її допомогою можна переглянути вихідні дані, на підставі яких були отримані значення розрахункових колонок плану.

#SERVICE ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПОШУК СХОЖИХ ЗВЕРНЕНЬ

Готова ML-модель автоматично аналізує історію раніше оброблених звернень і для поточного запиту відображає ймовірний список схожих звернень. Використання готової моделі допоможе спростити роботу операторів з аналізу вхідних звернень та пошуку можливих рішень.

#FINANCIAL SERVICES ПІДБІР ОПТИМАЛЬНИХ ПРОДУКТІВ ДЛЯ КЛІЄНТІВ

Лінійку Financial Services Creatio посилено відразу декількома інструментами, які допоможуть співробітникам максимально швидко підібрати кращу пропозицію для кожного клієнта. Технологія Next Best Offer автоматично підбирає продукти, які з найбільшою ймовірністю зацікавлять клієнта. А розширений пошук продуктів у каталозі дозволить більш гнучко управляти параметрами пошуку.

Дивіться запис презентації Creatio 7.18 і реєструйтеся
на тест-драйв!

Тест-драйв